Gaziantep Oto Çekici

GAZİANTEP'DEKİ ÇEKİCİLER
Gaziantep'deki 6 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Vizyon Oto Kurtarma
Şehitkamil - Gaziantep
Vizyon Oto Kurtarma
Mehmet Çelikten
» 2.Yılı » 860 iş
2
Toprak Yol Yardım
Şehitkamil - Gaziantep
Toprak Yol Yardım
Salih Toprak
» 2.Haftası » 25 iş
3
Şahan Oto Kurtarma
Şehitkamil - Gaziantep
Şahan Oto Kurtarma
Hanifi Şahan
» 11.Ayı » 270 iş
0(850) 305 81 79
Kredi Kartı Geçerli
4
Sof Dağlı Oto Kurtarma
Şahinbey - Gaziantep
Sof Dağlı Oto Kurtarma
Arif Bilecen
» 3.Ayı » 105 iş
5
Klas Oto Kurtarma
Şehitkamil - Gaziantep
Klas Oto Kurtarma
Kahraman Kayalar
» 10.Ayı » 195 iş
0(850) 307 54 70
Kredi Kartı Geçerli
6
Nizip Birecik Yol Yardım
Nizip - Gaziantep
Nizip Birecik Yol Yardım
Samet Demir
» 1.Yılı » 372 iş
✅ Fiyat 200₺'den itibaren
✅ Çekici 20 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 980 Yorum

Gaziantep Çekici Firmaları

Gaziantep çekici hizmeti trafik kazası, arıza, sıfır kilometre araç taşıma, 2.el araç taşıma gibi talepleriniz doğrultusunda gereken ve deneyim sahibi işletmeler tarafından yapılan özen gösterilmesi gereken bir meslektir. Bu nedenle Gaziantep şehrinde oto çekici hizmetlerine gereksinim duyduğunuzda dikkatli olmalı ve en doğru firmalardan yardım almalısınız. Bir firma seçimi yaparken de internet sitemizdeki olabildiğince çok bilgiden yararlanabilir ve kararlarınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

Gaziantep'de Çekici Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Gaziantep kentinde çekici araştırırken önemsenmesi gereken bazı detaylar bulunduğunu belirtmek isteriz. Unutmayınız ki oto çekici işlemi sırasında canınızı ve malınızı oto çekici firmalarına teslim ediyorsunuz. Bundan dolayı bu makalemizde Gaziantep şehrinde, sizlere en doğru şekilde hizmet veren oto çekicileri bulmak için neler yapılır bunlardan bahsedeceğiz.

Gaziantep'de En Yakın Çekiciyi Nasıl Bulabilirim?

Bildiğiniz gibi Gaziantep çok büyük bir kent ve sizin nerede ve ne zaman bir oto çekiciye ihtiyaç duyacağınız önceden bilinemeyen birşeydir.. Hizmet alacağınız ilçeye yakın noktada doğru işletme bulmak bazen kolay bir şey olmayabilir. Gaziantep genelinde bir araştırma yaptığınız takdirde sonuçlarda çıkan oto çekicilerin hangi ilçede bulunduğunu bilemeyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Gaziantep'in hangi bölgesinde bulunduğunuza bağlı olarak bir çekici bulmanız mümkün olmaktadır. Aynı zamanda “ilçe seç” ve “yakındaki çekicileri göster” linkleri yardımıyla konumunuza en yakın oto çekici firmalarını bulmakta artık çok kolay. Sizlerde, Gaziantep kentinde en yakın çekici işletmelerini aramak için farklı farklı internet sitelerinde bir arama yapmak zorunda olmayabilirsiniz.

Gaziantep Çekici İle Gaziantep Kurtarıcı Hizmetleri Arasındaki Farklar

Çekici işlemi ile oto kurtarıcı işlemi arasında bulunan en önemli şey, otomobilinizin probleminin ne olabileceğine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Gaziantep kentinde yalnızca akaryakıtı bitmiş bir otomobiliniz bulunuyorsa oto çekici hizmeti siz değerli müşterilerimize yeterli olacaktır. Çekici hizmeti sağlayan araçların yük taşıyan kasaları, sürgülü ayak diye tabir edilen mekanizmalar ile araba yüklemeye olanak sağlamaktadır.

Oto kurtarıcı hizmetleri ise, Gaziantep kentinin her hangi bir ilçesinde arabanız trafik kazası yapmışsa ihtiyaç duyacağınız bir hizmet şeklidir. Trafik kazası anında arabanızın tekeri kopmuş ya da otomobiliniz lastikleri üstünde yürüyemeyecek şekilde olabilir, işte bu gibi durumlarda Gaziantep kurtarıcı firmaları siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaktır. Oto kurtarıcı araçları, kaza gerçekleştirmiş otomobilin altına yerleştirdikleri kasaları ile bir zincir bağlantısıyla sayesinde araç üzerlerine alabilirler. Bu işlem, Gaziantep oto çekici hizmeti ile Gaziantep kurtarıcı hizmetlerini ayıran en önemli farklılıklardır.

Şöyle ki çekici ve kurtarıcı aslında bir meslek ayrımı değil, uygulanan işlemin ismidir. Gaziantep'de firmalar ünvanlarına, oto kurtarma, kurtarıcı şeklinde ayrı ayrı isimler verseler de tüm bu işletmelerden almış olduğunuz genel hizmetlerin ismi yol yardım hizmetidir.

Gaziantep Çekici Numaraları

Gaziantep çekici numaraları incelemesi yaptığınız takdirde pek çok farklı web sitesi ve firmalar ile karşılaşabilirsiniz. Google üzerinde o kadar yersiz veri bulunuyor ki, bu bilgiler Gaziantep'de aramış olduğunuz en doğru çekiciyi bulmanıza engel bile olmaktadır. Çekici numarası araştırırken dikkat etmeniz gerekli hususlardan biri de bulmuş olduğunuz oto çekici firmasının hangi bölgede konumlandığıdır. İnternet sayfamız üstünde konuşma yapacağınız 0 850 alan kodlu oto çekici numaraları bulunmaktadır. Bu oto çekici numaraları, firma yetkililerinin direkt olarak cep telefonu numaralarına bağlanmaktadır. İnternet sitemiz üzerindeki her 0 850 ile başlayan numara bir oto çekicimize aittir. İşte bu numaralar sayesinde işletmelerimiz ile 7/24 güvenli bir biçimde konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep'de Çekici Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Oto çekici hizmetine Gaziantep il sınırlarında oto taşıtma hizmeti ihtiyacı olan ve ya şehirler arası araç taşıma işlemi yapması gereken kişiler gereksinim duyarlar. Hatta arabaları ile uzak bir şehre tatile giden fakat otomobili ile Gaziantep şehrine geri dönmek istemeyenler bu hizmetimizden yararlanabilirler.

Bilhassa lüks araç sahipleri bu hizmeti kişisel sebeplerle değerlendirebilirler. Gaziantep ilinden Marmaris, Didim, Çeşme, Bodrum gibi yerlere seyahate çıktıklarında arabalarını çekici ile taşıtarak lüks spor otomobillerine km yaptırmamak istemeyebilirler. Görmüş olduğunuz gibi sadece Gaziantep içerisinde değil, farklı farklı sebeplerle de oto çekici hizmetlerine gerek olabilir.

Gaziantep Çekici Fiyatları

Gaziantep'de çekici fiyatları tespit edilirken en belli başlı etken arabanızın kaç km nakledileceğidir. Aracınızın taşınacağı mesafeler, dolasıyla çekici fiyatlarında ki belirleyici etken olmaktadır. Ne yazık ki gün gün artan akaryakıt fiyatları Gaziantep oto çekici hizmeti fiyatlarını belirlerken çok büyük önem taşımaktadır.

Aynı zamanda Gaziantep bölgesindeki işletmelerimizin oto çekici işlemi fiyatlarını sayfamız içerisindeki profillerinden inceleyebilirsiniz. Gaziantep yakın mesafe oto çekici ücretlerini profillerine ekleyen çekicilerimiz sayesinde ödeyeceğiniz fiyat için fikir edinebilirsiniz.

Gaziantep'de En İyi Çekici Fiyatını Nasıl Alabilirim?

Gaziantep'de oto çekici fiyatı ararken birbirinden çok farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumun sebebi aradığınız oto çekicinin Gaziantep'in hangi ilçesinde hizmet istediğinden tutunda, işletmenin fiyat tarifesine kadar pek çok farklılık göstermesidir. Ayrıyeten en az fiyat her durumda en kazançlı fiyat değildir. Size belirtilen en düşük fiyat, başınıza hiç umulmadık problemler doğurabilir.

Gaziantep'de çekici fiyatı alırken ilk dikkat etmeniz gereken konu bu çekici işletmesinin güvenilir, vergi mükellefi bir işletme olup olmadığına bakmak olmalıdır. Güvenilirlik yönünden çekiciye birkaç soru yöneltmenizde fayda var. Bu sorular firmanın resmi kayıtlı vergi mükellefi olup olmadığı, kurtarıcılarının taşıma sigortası olup olmadığı gibi sorulardır.

Gaziantep'de en ekonomik oto çekici fiyatlarını öğrenmek için çok sayıda oto çekici işletmesini telefonla aramanızda en önemli konulardan birisidir. Unutmayınız ki Gaziantep kentinde ne kadar çok firma ile görüşme sağlarsanız o kadar çeşitli fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gaziantep'de Ortalama Çekici Fiyatları

Gaziantep bölgesindeki oto çekici maliyetleri arabanın yüküne, hasar durumuna, taşınacağı kilometreye, arabanın modeline göre farklılık göstermektedir. Lakin yine bu durumda yaklaşık fiyatları belirleyebilmek için birtakım ölçütler bizlere yol göstermektedir.

Gaziantep'de 2023 yılında ortalama şehir içi çekici fiyatları 0-30 km için FFF1 ₺ ile FFF2 ₺ aralığında değişebilmektedir. Bu tutarlar km mesafesi arttıkça farklılık göstermektedir.

Gaziantep'de Neden Araca Göre Çekici Fiyatları Değişir?

Araca göre ücret değişiklikleri, müşteri cephesinden huzursuz edici bir olay gibi görülse de bu konuda bazı gerçekçi sebepler vardır. Çekimi yapılacak olan arabanın değeri dahi otomobil çekim fiyatları üstünde etkileyicidir. Bunun nedeni, risk alınarak taşınan arabalarınızın kaza ya da hasar gibi sorunlarında oto çekici firmasının katlanacağı maliyet ile doğruca orantılıdır.

Ayrıca aracınızın üzerindeki yükü dahi fiyatına etki yapabilir. Aracınızdaki yükün ne sebeple fiyatla direkt orantılı olacağınıda bir şekilde açıklayabiliriz. Ortalama olarak 1700 kilograma kadar olan araçları en küçük ebat oto çekiciler taşıyabilirken, bu kilonun üzerindeki otomobilleri daha büyük hacimli çekici araçları taşıyabilmektedir. Büyük motorlu çekici vasıtalarının hem satın alma ücretleri, hem de işletme maliyetleri yüksek olduğundan bu da oto çekici hizmeti fiyatlarına direk olarak aksetmektedir.

Gaziantep Oto Kurtarma Hizmetleri

Gaziantep Oto kurtarma hizmetleri aracınız kaza gerçekleştiğinde yada hasarlı durumdaki aracınızı kurtarmak ve çekmek istediğinizde gerçekleşen bir hizmettir. Kısacası arabanın durumuna bağlı olarak farklı uygulamaları olan bir tür kurtarma çeşitidir.

Gaziantep Oto Kurtarma İle Gaziantep Çekici İşletmeleri Arasındaki Farklar

Oto kurtarma ile oto çekici arasındaki farklılık hizmet sunulacak olan arabanın kazalı mı yoksa arızalı mı olduğu ile ilişkili bir durumdur. Gaziantep şehrinde otomobiliniz motor arızası yaptı ve tekerlekleri yürür durumda ise siz değerli müşterilerimize yalnızca çekici işlemi yetecektir. Fakat arabanızın tekerlekleri bir trafik kazası sonrası dönebilecek pozisyonda olmayabilir, bilhassa kopmuş bile olmaktadır. Tamda bu gibi zamanlarda sizlere gerekli olan, Gaziantep ilinde bir oto kurtarma firmasından hizmet almaktır.

Gaziantep Oto Kurtarıcı Fiyatları

Gaziantep'de oto kurtarıcı fiyatları kararlaştırılırken ilk öncelikli kıstas kurtarma yapılacak arabanın nerede olduğu ile kaza hasar durumunun nasıl olduğudur. Bankete çıkmış bir araç ve uçurumdan düşmüş bir aracın kurtarıcı maliyetleri haliyle değişiklik gösterebilir. Çünkü bu iki kurtarma hizmeti arasında hem önemli süre farkı olacaktır, aynı zamanda ekipman değişimleri olmaktadır.

Gaziantep ilinde 2023 yılı için kurtarma maliyetleri hususunda yeniden siz müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz. Bu konuda yaklaşık fiyat vermek güç olsada en küçük çapta bir oto kurtarıcı hizmeti en kısa mesafede 500₺ den başlamaktadır. Bu maliyetler mobil vinç gereken daha büyük çaplı kamyon, tır gibi büyük tonajlı oto kurtarma uygulamalarında 50.000TL ye kadar artabilir.

Gaziantep'de Oto Kurtarma Hizmetini Kimler Verebilir?

Kurtarma yani bir öteki adıyla oto kurtarıcı işlemi, alanında yıllarca görev almış profesyoneller tarafından icra edilen bir hizmettir. Gaziantep oto kurtarma firmaları araştırırken lütfen firmanın bu konuda kaç senelik bir tecrübeye sahip olduğuna dikkat ediniz. Kurtarma işlemi tehlikeli ve bir o kadar hassasiyet ile davranılması gereken bir işlemdir. Bu sebeple Gaziantep'de bir oto kurtarma işlemine ihtiyacınız var ise, sitemiz üzerindeki oto çekicilerin kaç senedir hizmet verdiğini profillerinden incelemeniz mümkün.

Gaziantep'de Oto Kurtarma Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Gaziantep merkezi yoğun otomobil trafiği bulunan ve hemen her kentte olduğu gibi kaza tehlikesi olan kentlerimizden birisidir. Tabiki gönül isterki yaşamımızın hiç bir döneminde bir kazaya ve ya benzer negatif olaylarla karşılaşmayalım. Ancak kazalar hayatımızın bir parçasıdır ve bu kötü anlardan sizleri kurtaracak çareler mevcuttur.

Gaziantep'de oto kurtarma hizmetine aşağıda belirttiğimiz anlarda gereksinim duyabilirsiniz;

  • Arabanızın bankete vurarak teker mekanizmalarının çalışmaması
  • Trafik kazası neticesinde yana yatmış bir arabanın kurtarma işlemi
  • Üzeri yüklü bir şekilde yatmış ağır vasıta ve benzeri iş makinalarının yoldan kurtarılması
  • Yangın sonrasında hasar gören kamyonetlerin bulunduğu yerden kurtarma işlemi
  • Otoban ve benzeri karayollarında köprüden düşmüş arabaların kurtarılması

Gaziantep kentinde yaşadığınız her türlü oto kurtarma, oto çekici, oto kurtarıcı gibi işlemlere gereksiniminiz varsa biz her daim buradayız.

Gaziantep Oto Çekici

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Otocekici.com.tr'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.