Kırklareli Oto Çekici

KIRKLARELİ'DEKİ ÇEKİCİLER
Kırklareli'deki 4 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Kırklareli Merkez Oto Kurtarıcı
Kırklareli Merkez - Kırklareli
Kırklareli Merkez Oto Kurtarıcı
Ahmet Okur
» 6.Günü
2
Erdoğan Yol Yardım
Lüleburgaz - Kırklareli
Erdoğan Yol Yardım
Mert Erdoğan
» 6.Ayı » 45 iş
0(850) 305 96 85
Kredi Kartı Geçerli
3
Okay Oto Kurtarma Ve Oto Tamir
Babaeski - Kırklareli
Okay Oto Kurtarma Ve Oto Tamir
Ahmet Okay
» 2.Yılı » 217 iş
0(850) 305 93 81
Kredi Kartı Geçerli
4
Burgaz Oto Kurtarıcı
Lüleburgaz - Kırklareli
Burgaz Oto Kurtarıcı
Turgay Ürkmen
» 2.Yılı » 206 iş
✅ Fiyat 100₺'den itibaren
✅ Çekici 13 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 131 Yorum

Kırklareli Çekici Firmaları

Kırklareli çekici hizmeti trafik kazası, araç arızası, 0 kilometre oto taşıma, ikinci el oto taşıma gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda gereken ve deneyimli çekiciler tarafından uygulanan hassaslık gerektiren bir meslektir. Bu sebeple Kırklareli şehrinde oto çekici hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda seçici olmalı ve en doğru işletmelerden destek almalısınız. İşletme tercihi yapar iken de web sayfamızdaki birçok ayrıntıdan faydalanabilir ve seçimlerinizi bu şekilde verebilirsiniz.

Kırklareli'de Çekici Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Kırklareli kentinde oto çekici araştırırken önemle dikkat etmeniz gereken birtakım hassas noktalar olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Hatırlatmak isteriz ki çekici hizmeti sırasında hem malınızı hem de canınızı çekici işletmelerine teslim etmektesiniz. Bunlardan sebeple bu yazımızda Kırklareli ilinde, siz değerli müşterilerimize en doğru şekilde hizmet veren çekicileri bulmak için neler yapmalı buna değineceğiniz.

Kırklareli'de En Yakın Çekiciyi Nasıl Bulabilirim?

Bileceğiniz gibi Kırklareli kocaman bir il ve sizin nerede bir çekiciye ihtiyaç duyacağınız önceden bilinemeyen bir durumdur. Hizmet alacağınız ilçeye yakın noktada işletme bulmak bazen kolay bir şey olmayabilir. Kırklareli çevresinde bir araştırma yaptığınızda sonuçlarda çıkan işletmelerin hangi ilçede bulunduğunu bilmeniz mümkün olmayacaktır.

Web sitemiz üzerinden Kırklareli'nin hangi bölgesinde olduğunuza göre bir oto çekici seçmeniz mümkündür. Aynı zamanda “ilçeni seç” ve “yakındaki oto çekicileri göster” düğmeleri yardımıyla size en yakın oto çekici firmalarını bulabilmek bu sayede çok kolay. Sizde, Kırklareli şehrinde en yakın çekici işletmelerini bulmak için birbirinden farklı web sitelerinde bir araştırma yapmak mecburiyetinde değilsiniz.

Kırklareli Çekici İle Kırklareli Kurtarıcı Hizmetleri Arasındaki Farklar

Çekici hizmeti ve oto kurtarıcı hizmeti arasında bulunan en belirgin şey, arabanızın probleminin ne olabileceğine bağlı olarak değişiklik göstermesidir. Kırklareli ilinde sadece yakıtı bitmiş bir otomobiliniz var ise oto çekici işlemi siz değerli müşterilerimize yeterli olacaktır. Oto çekici hizmeti sağlayan iş makinalarının kasaları, sürgülü ayak şeklinde olan aparatlar ile araçları yüklemeye olanak sağlamaktadır.

Kurtarıcı hizmeti ise, Kırklareli şehrinin her hangi bir noktasında aracınız trafik kazası yaptı ise gereksinim duyacağınız bir hizmettir. Kaza anında arabanızın tekerlekleri kopmuş ya da aracınız lastikleri üzerinde yürüyemeyecek durumda olabilir, bu gibi anlarda Kırklareli kurtarıcı firmaları siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaktır. Kurtarıcı operatörleri, kazalı aracın altına sürdükleri kasaları ile bir zincir düzeneği sayesinde araç üstlerine yükleyebilirler. Yapılan bu işlem, Kırklareli çekici hizmeti ile Kırklareli oto kurtarıcı hizmetlerini birbirinden ayıran en ayırt edici farklılıklardır.

Şöyle ki çekici ve kurtarıcı esasında meslek ayrımı değil, uygulanan yöntemin ismidir. Kırklareli'de çekiciler adlarına, oto kurtarma, kurtarıcı gibi ayrı isimler verseler de tüm bu işletmelerden almış olduğunuz genel hizmetin adı yol yardım hizmetidir.

Kırklareli Çekici Numaraları

Kırklareli çekici numaraları araması yaptığınızda çokça fazla farklı web sayfası ve firmalar ile karşılaşabilirsiniz. Google üzerinde o kadar gereksiz bilgi var ki, bu bilgiler Kırklareli'de aradığınız doğru oto çekiciyi bulmanıza mâni dahi olmaktadır. Çekici numarası araştırırken dikkat etmeniz zarurî konulardan biri bulduğunuz oto çekici işletmesinin hangi bölgede konumlandığıdır. İnternet sitemiz üzerinde görüşme yapabileceğiniz 850 ile başlayan oto çekici telefonları bulunmaktadır. Bu oto çekici telefonları, firmalarımızın direkt olarak cep telefonlarına bağlanmaktadır. Web sitemiz içerisindeki incelemiş olduğunuz her bir 0850 li numara bir firmamıza tahsis edilmiştir. Bu telefon numaraları ile firmalarımız ile 7 - 24 güvenli bir biçimde arama sağlayabilirisiniz.

Kırklareli'de Oto Çekici Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Oto çekici hizmetine Kırklareli ilinde otomobil taşıtma hizmeti almak isteyen ya da başka bir şehre araç taşıma işlemi yapacak olan insanlar gereksinim duyarlar. Bilhassa otomobilleri ile çok uzak bir bölgeye tatile çıkan fakat arabasıyla Kırklareli iline geri dönmek istemeyenlerde bu hizmetimizden yararlanabilirler.

Ayrıca lüks spor otomobil sahipleri bu gibi hizmetleri özel nedenlerle alabilirler. Kırklareli kentinden Didim, Çeşme, Bodrum, Marmaris gibi beldelere seyahate gittiklerinde araçlarını çekici ile taşıtarak lüks otomobillerine km yaptırmamayı düşünebilirler. Görmüş olduğunuz gibi yalnızca Kırklareli içinde değil, farklı farklı sebeplerle de oto çekici hizmetine ihtiyaç olabilir.

Kırklareli Çekici Fiyatları

Kırklareli'de çekici fiyatları hesaplanırken en belli başlı etken arabanızın kaç kilometre götürüleceğidir. Otomobilinizin çekileceği mesafeler, haliyle oto çekici ücretlerinde ki en belirleyici etken olacaktır. Ne yazık ki gün geçtikçe artan akaryakıt fiyatları Kırklareli oto çekici hizmeti fiyatlarını belirlerken çok büyük önem taşımaktadır.

Bununla birlikte Kırklareli kentindeki firmalarımızın çekici hizmeti ücretlerini internet sitemiz içerisindeki profillerinden öğrenebilirsiniz. Kırklareli şehiriçi çekici ücretlerini ekleyen firmalarımız sayesinde ödeyeceğiniz ücret için bilgi edinebilirsiniz.

Kırklareli'de En İyi Çekici Fiyatını Nasıl Alabilirim?

Kırklareli'de çekici fiyatı araştırırken birbirinden çok farklı fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bunun sebebi aradığınız oto çekicinin Kırklareli'nin hangi ilçesinde hizmet istediğinden tutunda, firmanın ücret tarifesine göre birçok farklılık göstermesidir. Hatta en düşük fiyat her koşulda en kazançlı fiyat değildir. Size teklif edilen en düşük ücret, başınıza hiç umulmadık sorunlar açabilir.

Kırklareli'de oto çekici fiyatı araştırırken birinci dikkat etmeniz gereken konu bu oto çekici firmasının güvenilebilir, ticari kayıtlı bir çekici olup olmadığına bakmak olmalıdır. Güvenilirlik hususunda çekiciye bazı sorular sormanızda fayda var. Bu sorular firmanın vergi mükellefi olup olmadığı, kurtarıcılarının otomobil taşıma kaskosu olup olmadığı gibi sorulardır.

Kırklareli'de en uygun çekici fiyatını alabilmek için birden çok çekici firmasını telefonla aramanızda en önemli hususlardan birisidir. Unutmayınız ki Kırklareli ilinde ne kadar çok işletme ararsanız o kadar çeşitli fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kırklareli'de Ortalama Çekici Fiyatları

Kırklareli ilindeki oto çekici ücretleri arabanın ağırlığına, durumuna, taşınacağı mesafeye, arabanın marka modeline göre farklılık göstermektedir. Lakin yine de bu konuda ortalama fiyatları belirlemek için bazı şeyler bizlere yol göstermektedir.

Kırklareli'de 2023 yılında yaklaşık yakın mesafe oto çekici fiyatları 0-30 km için FFF1 ₺ ile FFF2 ₺ arasında değişebilmektedir. İşte bu fiyatlar km mesafesi artar ya da azalırsa değişiklik gösterebilmektedir.

Kırklareli'de Neden Aracınıza Göre Çekici Fiyatları Değişir?

Araca göre fiyat farklılıkları, alıcı tarafından rahatsızlık verici bir olay gibi görülse de bu hususta bazı haklı sebepler vardır. Çekimi yapılacak olan aracın fiyatı bile araba çekim fiyatları üzerinde etkileyicidir. Bu durumun sebebi, risk alınarak götürülen arabalarınızın hasar ya da kaza gibi sorunlarında çekici firmasının katlanacağı maliyetlerle doğru orantılıdır.

Ayrıca arabanızın üstündeki yük dahi fiyatlarına tesir edebilir. Vasıtadaki yükün niçin ücretle direkt orantılı olduğunuda bir şekilde açıklayabiliriz. Oto çekici taşıtları taşıyacakları araç ağırlıklarına göre farklılık gösterebilirler. Büyük ve yüksek motorlu oto çekici araçlarının hem satın alma maliyetleri, hem de işlem maliyetleri yüksek olduğundan bu da çekici hizmeti ücretlerine direk olarak aksetmektedir.

Kırklareli Oto Kurtarma Hizmetleri

Kırklareli Oto kurtarma hizmetleri aracınız trafik kazası gerçekleştiğinde veya hasarlı durumdaki otomobilinizi kurtarmak ve çekmek istediğiniz anda gereken bir hizmettir. Özetle otomobilin hasar durumuna bağlı olarak farklı uygulama şekilleri olan bir çeşit kurtarma çeşitidir.

Kırklareli Oto Kurtarma İle Kırklareli Çekici İşletmeleri Arasındaki Farklar

Oto kurtarma ile oto çekici arasındaki farklılık işlem sağlanacak aracın arızalı mı yoksa kazalı mı olduğu ile ilişkili bir husustur. Kırklareli ilinde aracınız motor arızası yaptı ve tekerleği yürür durumda ise siz müşterilerimize sadece çekici hizmeti yetecektir. Ancak arabanızın tekerleği bir kaza sonrasında dönebilecek pozisyonda olmayabilir, ayrıca kopuk dahi olabilir. Tamda bu gibi zamanlarda siz değerli müşterilerimize lazım olan, Kırklareli kentinde iyi bir oto kurtarma firmasından hizmet almaktır.

Kırklareli Oto Kurtarıcı Fiyatları

Kırklareli'de oto kurtarıcı fiyatları hesaplanırken en öncelikli kıstas kurtarma yapılacak arabanın hangi noktada olduğu ve hasar ya da kaza durumunun ne olduğudur. Kaldırıma çıkmış bir otomobil ile uçurumdan yuvarlanmış bir otomobilin oto kurtarıcı fiyatları dolasıyla değişiklik gösterebilir. Çünkü bu iki kurtarıcı hizmeti arasında hem önemli zaman farkı olacaktır, hem de ekipman değişiklikleri olacaktır.

Kırklareli şehrinde 2023 yılı için oto kurtarıcı maliyetleri konusunda tekrardan siz değerli müşterilerimizi bilgi sahibi yapmak isteriz. Bu konuda ortalama fiyat söyleyebilmek zor olsada küçük çapta bir oto kurtarıcı işlemi en kısa noktada 500TL den başlamaktadır. Bu fiyatlandırma mobil vinç gerektiren daha büyük ebatlı otobüs, tır gibi büyük ağırlıktaki oto kurtarma uygulamalarında 50.000₺ ye kadar çıkabilir.

Kırklareli'de Oto Kurtarma Hizmetini Kimler Verebilir?

Kurtarıcı yani bir öteki adıyla oto kurtarıcı hizmeti, alanında senelerce emek vermiş uzmanlar tarafından icra edilen bir hizmettir. Kırklareli oto kurtarma firmaları ararken lütfen firmanın bu hususta kaç senelik bir birikime haiz olduğuna dikkat etmenizde fayda bulunuyor. Kurtarma işlemi rizikolu ve bir o kadar hassasiyet gösterilmesi gereken bir işlemdir. Bu sebeple Kırklareli'de bir oto kurtarıcı işlemine ihtiyacınız varsa, web sayfamız üzerindeki firmaların kaç yıldır hizmet verdiğini profillerinden göz atmanız mümkün.

Kırklareli'de Oto Kurtarma Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Kırklareli kenti kalabalık otomobil trafiği bulunan ve hemen hemen her ilde olduğu gibi trafik kazası rizikosu olan bölgelerimizden birisidir. Tabiki gönül arzu ederki yaşamımızın hiç ama hiç bir evresinde bir trafik kazasına ya da benzer olumsuz olaylarla karşılaşmayalım. Fakat kazalar yaşamımızın bir gerçeğidir ve bu kötü durumlardan sizi kurtarabilecek çareler vardır.

Kırklareli'de oto kurtarıcı hizmetlerine aşağıda değindiğimiz olaylarda gerek duyabilirsiniz;

  • Otomobilinizin tretuvara vurarak tekerlek mekanizmalarının bozulması
  • Kaza sonucunda yan yatan bir aracın kurtarma işlemi
  • Üzeri yüklü bir biçimde devrilmiş kamyon ve benzeri araçların yoldan kurtarılması
  • Yangın sonrası hasar görmüş minibüslerin olduğu yerden kurtarılması
  • Otoyol gibi yollarda viyadükten uçmuş kamyonetlerin kurtarılması

Kırklareli şehrinde yaşayacağınız her türlü oto kurtarma, kurtarıcı, çekici gibi çözümlere ihtiyacınız varsa biz her durumda burada varız.

Kırklareli Oto Çekici

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Otocekici.com.tr'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.