Kars Oto Çekici

KARS'DAKİ ÇEKİCİLER
Kars'daki 2 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Emre Oto Kurtarma
Kars Merkez - Kars
Emre Oto Kurtarma
Emre Atasay
» 3.Haftası » 27 iş
2
Tükenmez Oto Kurtarma
Kars Merkez - Kars
Tükenmez Oto Kurtarma
Doğucan Tükenmez
» 3.Yılı » 469 iş
0(850) 307 66 71
Kredi Kartı Geçerli
✅ Fiyat 100₺'den itibaren
✅ Çekici 4 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 47 Yorum

Kars Çekici Firmaları

Kars çekici hizmeti trafik kazası, arıza, 0 kilometre araç taşıma, 2.el araç taşıma gibi ihtiyaçlarınız anında gereken ve deneyimli firmalar tarafından yapılan özen gösterilmesi gereken bir işlemdir. Bu nedenle Kars kentinde oto çekici hizmetine ihtiyacınız olduğunda seçici davranmalı ve en doğru firmalardan destek almalısınız. Bir çekici seçimi yaparken de internet sitemizdeki bir çok ayrıntıdan yarar görebilir ve seçimlerinizi bu yönde verebilirsiniz.

Kars'da Çekici Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Kars kentinde oto çekici araştırırken dikkat etmeniz gereken bazı hassas noktalar olduğunu hatırlatmak isteriz. Unutmayın ki oto çekici hizmeti süresince malınızı ve canınızı oto çekici işletmelerine emanet ediyorsunuz. Bundan ötürü bu makalemizde Kars kentinde, sizlere en profesyonel şekilde hizmet sağlayan çekicileri bulabilmek için neler yapılır bunlara değineceğiz.

Kars'da En Yakın Çekiciyi Nasıl Bulabilirim?

Bildiğiniz gibi Kars çok büyük bir il ve sizin nerede bir çekiciye ihtiyacınız olacağı çok değişken bir durum. Hizmet alacağınız bölgeye yakın noktada doğru firma bulmak bazen kolay bir şey olmayabilir. Kars genelinde bir arama yaptığınız takdirde karşınıza çıkan işletmelerin hangi bölgede olduğunu bilmeniz mümkün olmayabilir.

Sayfamız üzerinden Kars'ın hangi ilçesinde olduğunuza bağlı olarak bir oto çekici seçmeniz mümkün olabilir. Bu sayede “ilçeni seç” ve “yakındaki oto çekicileri göster” düğmeleri sayesinde konumunuza yakındaki çekici işletmelerini bulabilmek çok kolay. Sizlerde, Kars şehrinde en yakın çekici firmalarını aramak için farklı farklı sitelerde araştırma yapmak mecburiyetinde olmayabilirsiniz.

Kars Çekici İle Kars Kurtarıcı Hizmetleri Arasındaki Farklar

Çekici işlemi ile kurtarıcı işlemi arasında bulunan en önemli fark, aracınızın probleminin ne olabileceğine bağlı olarak farklılık göstermesidir. Kars şehrinde sadece akaryakıtı bitmiş bir aracınız bulunuyorsa çekici hizmeti sizlere yeterli olabilir. Çekici hizmeti veren iş makinalarının kasaları, sürmeli ayak şeklinde olan aparatlar ile araba yüklemeye imkan sağlamaktadır.

Kurtarıcı hizmeti ise, Kars kentinin her hangi bir bölgesinde aracınız kaza yapmışsa ihtiyaç duyacağınız bir hizmet türüdür. Bir kaza anında otomobilinizin tekerlekleri kopmuş ya da arabanız tekerlekleri üzerinde gidemeyecek şekilde olabilir, işte bu gibi durumlarda Kars kurtarıcı işletmeleri siz müşterilerimize yardımcı olabilir. Oto kurtarıcı operatörleri, kaza gerçekleştirmiş otomobilin altına yerleştirdikleri kasaları ile bir zincir mekanizması yardımıyla arabaları üzerlerine yükleyebilirler. Yapılan bu işlem, Kars çekici hizmetleri ile Kars oto kurtarıcı hizmetlerini birbirinden ayıran en önemli farktır.

Şöyle ki oto çekici ve oto kurtarıcı esasen meslek ayrımı değil, yapılan işin adıdır. Kars'da işletmeler adlarına, kurtarıcı, çekici, oto kurtarma şeklinde farklı farklı isimler verseler de tüm bu firmalardan alacağınız genel hizmetlerin ismi yol yardım hizmetleridir.

Kars Çekici Numaraları

Kars çekici numaraları araştırması yaptığınızda pek çok farklı web sitesi ve firmayla karşılaşmanız mümkün. İnternet üzerinde o kadar yersiz bilgi bulunuyor ki, bu kadar bilgi Kars'da aradığınız doğru oto çekiciyi bulmanıza engel bile olmaktadır. Çekici numarası ararken en dikkat etmeniz gerekli hususlardan biri de bulduğunuz oto çekici işletmesinin hangi semtte konumlandığıdır. Sayfamız üzerinde konuşma yapacağınız 0850 ile başlayan oto çekici telefonları bulunmaktadır. Bu oto çekici telefonları, firmalarımızın direkt olarak cep telefonlarına yönlenmektedir. Sitemiz üzerindeki incelemiş olduğunuz her 0 850 ile başlayan numara bir oto çekicimize verilmiştir. İşte bu numaralar sayesinde firmalarımız ile 7 - 24 sağlıklı bir biçimde görüşme sağlayabilirisiniz.

Kars'da Oto Çekici Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Oto çekici hizmetine Kars şehrinde oto taşıtma hizmeti almak isteyen ve ya başka bir şehre oto taşıma işlemi yapmak isteyen insanlar ihtiyaç duyarlar. Bilhassa arabaları ile uzak bir şehre tatile giden ancak aracıyla Kars iline dönmek istemeyenlerde bu hizmetten yararlanabilirler.

Özellikle lüks otomobil sahipleri taşıma hizmetini şahsi sebeplerle değerlendirirler. Kars şehrinden Çeşme, Bodrum, Marmaris, Didim gibi beldelere tatile çıktıklarında arabalarını çekici ile taşıtarak lüks spor otomobillerine km yaptırmamak istemeyebilirler. Gördüğünüz gibi yalnızca Kars sınırlarında değil, farklı farklı nedenlerle de oto çekici hizmetlerine gerek duyulabilir.

Kars Çekici Fiyatları

Kars'da çekici fiyatları hesaplanırken en belli başlı faktör otomobilinizin hangi mesafeler arasında taşınacağıdır. Otomobilinizin çekileceği uzaklıklar, dolasıyla oto çekici ücretlerinde ki en büyük faktör olacaktır. Ne yazık ki gün gün artış gösteren yakıt maliyetleri Kars oto çekici hizmeti fiyatlarını tespit ederken büyük önem taşımaktadır.

Aynı zamanda Kars ilindeki işletmelerimizin çekici hizmeti ücretlerini internet sitemiz içerisindeki profillerinden inceleyebilirsiniz. Kars şehiriçi çekici ücretlerini ekleyen çekicilerimiz sayesinde alacağınız hizmet için bilgi edinebilirsiniz.

Kars'da En İyi Çekici Fiyatını Nasıl Alabilirim?

Kars'da çekici fiyatı araştırırken birbirinden çok farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumun sebebi aradığınız çekicinin Kars'ın neresinde hizmet alacağından tutunda, firmanın ücret tarifesine kadar birçok değişiklik gösterir. Üstelik en düşük fiyat her koşulda en ekonomik fiyat demek değildir. Size teklif edilen en ucuz ücret, başınıza hiç umulmadık problemler açabilir.

Kars'da çekici fiyatı araştırırken birinci dikkat etmeniz gereken şey bu çekici firmasının güvenilebilir, resmi kayıtlı bir firma mı değil mi bakmak olmalıdır. Güvenilirlik hususunda çekiciye bir takım sorular yöneltmenizde yarar olabilir. Bunlar firmanın vergi mükellefi olup olmadığı, araçlarının araba taşıma kaskosu bulunup bulunmadığı gibi sorulardır.

Kars'da en ekonomik oto çekici fiyatını öğrenmek için çok sayıda oto çekici firmasını aramanızda en önemli hususlardan biridir. Hatırlatırız ki Kars ilinde ne kadar fazla işletme ile görüşürseniz o kadar değişik fiyat teklifi ile karşılaşabilirsiniz.

Kars'da Ortalama Çekici Fiyatları

Kars şehrindeki çekici fiyatları arabanın ağırlığına, durumuna, taşınacağı uzaklığa, arabanın modeline göre farklılık gösterebilir. Lakin yine de bu hususta ortalama fiyatları belirleyebilmek için birtakım ölçütler bizlere yol göstermektedir.

Kars'da 2023 yılı için yaklaşık şehir içi oto çekici ücretleri 0 - 30 kilometre için FFF1 ₺ ile FFF2 ₺ aralığında değişebilmektedir. Bu tutarlar kilometre mesafesi arttıkça ya da azaldıkça değişiklik göstermektedir.

Kars'da Neden Araca Göre Çekici Fiyatları Değişir?

Araca göre fiyat değişimleri, müşteri tarafından rahatsızlık verici bir olay gibi karşılansa da bu durumda bazı haklı sebepler vardır. Çekim yapılacak olan aracın değeri dahi araç çekim ücretleri üzerinde etkendir. Bunun sebebi, riziko alınarak taşınan araçlarınızın hasar ya da kaza gibi durumlarında oto çekici firmasının katlanacağı maliyetle doğruca orantılıdır.

Hatta aracınızın yükü dahi fiyatlarına tesir yapabilir. Araçtaki yükün ne sebeple fiyatla doğru orantılı olacağınıda şu biçimde açıklayabiliriz. Oto çekici araçları taşıyacakları araç ağırlıklarına bağlı olarak değişiklik gösterirler. Yüksek ve büyük motorlu çekici araçlarının hem satın alma maliyetleri, hemde işlem maliyetleri büyük olduğundan bu da çekici hizmeti fiyatlarına direkt olarak yansımaktadır.

Kars Oto Kurtarma Hizmetleri

Kars Oto kurtarma hizmeti arabanız trafik kazası yaptığında ve ya hasarlı durumdaki aracınızı kurtarmak istediğinizde gerekli olan bir işlemdir. Özetle aracın kaza durumuna bağlı olarak çeşitli uygulama çeşitleri olan bir çeşit kurtarma işlemidir.

Kars Oto Kurtarma İle Kars Çekici Firmaları Arasındaki Farklar

Oto kurtarma ve çekici arasındaki farklılık hizmet sunulacak arabanın kazalı mı yoksa arızalı mı olduğu ile ilgili bir olaydır. Kars kentinde aracınız minik bir arıza yaptı ve tekeri döner şekilde ise sizlere yalnızca çekici hizmeti yeterli olacaktır. Fakat arabanızın tekerlekleri bir trafik kazası sonrası dönebilecek pozisyonda olmayabilir, ayrıca kopmuş bile olabilir. İşte bu gibi zamanlarda siz değerli müşterilerimize gereken, Kars ilinde profesyonel bir oto kurtarma firmasından yardım almaktır.

Kars Oto Kurtarıcı Fiyatları

Kars'da oto kurtarıcı fiyatları tespit edilirken en öncelikli kriter kurtarma işlemi yapılacak aracın hangi noktada bulunduğu ve kaza ya da hasar durumunun nasıl olduğudur. Kaldırıma çıkmış bir araba ile uçuruma uçmuş bir aracın oto kurtarma maliyetleri haliyle değişiklik gösterecektir. Çünkü iki oto kurtarma hizmeti arasında hem önemli süre farkı vardır, aynı zamanda ekipman farklılıkları olacaktır.

Kars şehrinde 2023 yılı için oto kurtarma fiyatları konusunda yeniden siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz. Bu hususta yaklaşık fiyat verebilmek zor olsa dahi küçük çapta bir kurtarıcı işlemi en kısa noktada 500TL den fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlar mobil vinç gerektiren daha büyük çaplı tır, otobüs gibi büyük ağırlıktaki kurtarıcı operasyonlarında 50.000₺ ye kadar artabilir.

Kars'da Oto Kurtarma Hizmetini Kimler Verebilir?

Kurtarıcı yani bir diğer ismiyle oto kurtarıcı hizmeti, sektörde yıllarca emek vermiş profesyoneller tarafından icra edilen bir işlemdir. Kars oto kurtarma firmaları ararken lütfen ama lütfen firmanın bu hususta kaç yıllık bir birikime sahip olduğuna dikkat ediniz. Oto kurtarıcı işlemi tehlikeli ve bir o kadar hassas davranılması gereken bir meslektir. Bu sebeple Kars'da bir kurtarıcı hizmetine gereksiniminiz varsa, web sitemiz içerisindeki firmaların kaç yıldır hizmet verdiğini profillerinden göz atmanız mümkün.

Kars'da Oto Kurtarma Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Kars merkezi sıkışık otomobil trafiği olan ve hemen her kentte olduğu gibi kaza rizikosu olan illerimizden biridir. Tabiki gönül isterki ömrümüzün hiç ama hiç bir döneminde bir trafik kazasına ve ya benzeri kötü durumlarla karşılaşmayalım. Fakat kazalar hayatımızın bir parçasıdır ve bu negatif durumlardan sizleri kurtarabilecek çözümler bulunmaktadır.

Kars'da kurtarıcı hizmetine aşağıdaki anlarda gerek duyabilirsiniz;

  • Otomobilinizin tretuvara çarparak yürür aksamının bozulması
  • Kaza sonucunda yan yatmış bir otomobilin kurtarılması
  • Üzeri yüklü bir şekilde yatan kamyon gibi araçların yoldan kurtarılması
  • Yangın sonrasında tahribat görmüş kamyonetlerin yerinden kurtarılması
  • Otoban ve benzeri yollarda köprüden uçmuş motorsikletlerin kurtarılması

Kars ilinde yaşamış olduğunuz her türlü oto kurtarma, oto kurtarıcı, çekici gibi işlemlere ihtiyacınız varsa bizler her daim burada varız.

Kars Oto Çekici

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Otocekici.com.tr'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.