Samsun Oto Çekici

SAMSUN'DAKİ ÇEKİCİLER
Samsun'daki 9 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Kardeşler Oto Kurtarma
İlkadım - Samsun
Kardeşler Oto Kurtarma
Hüseyin Kapkara
» 1.Yılı » 261 iş
0(850) 302 77 38
Kredi Kartı Geçerli
2
İmdat Oto Kurtarma
İlkadım - Samsun
İmdat Oto Kurtarma
İmdat Hemşinlioğlu
» 8.Ayı » 29 iş
0(850) 305 64 81
Kredi Kartı Geçerli
3
Bereket Oto Kurtarma
Terme - Samsun
Bereket Oto Kurtarma
Görkem Moral
» 1.Ayı
4
Terme Oto Kurtarma
Terme - Samsun
Terme Oto Kurtarma
Nevzat Sakaoğlu
» 1.Yılı » 53 iş
5
Özdemir Kurtarıcı
Çarşamba - Samsun
Özdemir Kurtarıcı
Samet Özdemir
» 8.Ayı » 46 iş
0(850) 308 94 12
Kredi Kartı Geçerli
6
Aksoy Oto Kurtarma
Terme - Samsun
Aksoy Oto Kurtarma
Berati Aksoy
» 1.Yılı » 114 iş
7
Furuncu Oto Kurtarma
Canik - Samsun
Furuncu Oto Kurtarma
Yusuf Furuncu
» 2.Yılı » 128 iş
0(850) 307 66 20
Kredi Kartı Geçerli
8
Karahanlar Oto Kurtarma
Çarşamba - Samsun
Karahanlar Oto Kurtarma
Furkan Karahan
» 8.Yılı » 1086 iş
0(850) 305 91 64
Kredi Kartı Geçerli
9
Kefelı Motorlu Araçlar
Terme - Samsun
Kefelı Motorlu Araçlar
Hüseyin Kefeli
» 5.Yılı » 417 iş
✅ Fiyat 100₺'den itibaren
✅ Çekici 24 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 186 Yorum

Samsun Çekici Firmaları

Samsun çekici hizmeti trafik kazası, motor arızası, 0 km araç taşıma, 2.el araç taşıma gibi talepleriniz doğrultusunda gereken ve deneyimli çekiciler tarafından yapılan özen gösterilmesi gereken bir işlemdir. Bu sebeple Samsun ilinde çekici hizmetlerine gerek duyduğunuzda seçici davranmalı ve en doğru işletmelerden hizmet almalısınız. Doğru firma tercihi yaparken de web sayfamızdaki olabildiğince çok detaydan yararlanabilir ve seçimlerinizi bu şekilde verebilirsiniz.

Samsun'da Çekici Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Samsun şehrinde çekici ararken kesinlikle dikkat etmeniz gereken bazı ince noktalar olduğunu belirtmek istiyoruz. Unutmayınız ki çekici hizmeti süresince hem malınızı hem de canınızı çekici işletmelerine teslim etmektesiniz. Bundan ötürü bu içeriğimizde Samsun şehrinde, siz değerli müşterilerimize en doğru şekilde hizmet sağlayan oto çekicileri bulabilmek için neler yapılır bunlara değineceğiz.

Samsun'da En Yakın Çekiciyi Nasıl Bulabilirim?

Bileceğiniz gibi Samsun yüzölçümü büyük bir kent ve sizin hangi noktada bir çekiciye ihtiyacınız olacağı önceden bilinmeyen birşeydir.. Hizmet alacağınız ilçeye yakın noktada bir firma bulmak bazen kolay bir iş olmayabilir. Samsun ilinde bir arama yaptığınızda karşınıza çıkan firmaların hangi bölgede bulunduğunu bilmeniz pek mümkün olmayacaktır.

Web sitemiz üzerinden Samsun'un hangi bölgesinde olduğunuza bağlı olarak bir oto çekici seçmeniz mümkün olabilir. Bu sayede “ilçeni seç” ve “yakın oto çekicileri göster” menüleri yardımıyla konumunuza en yakındaki çekici firmalarını bulabilmek çocuk oyuncağı. Sizde, Samsun şehrinde en yakın çekici firmalarını aramak için birbirinden farklı internet sitelerinde bir arama yapmak zorunda değilsiniz.

Samsun Çekici İle Samsun Kurtarıcı Hizmeti Arasındaki Farklar

Oto çekici hizmeti ve oto kurtarıcı hizmeti arasındaki en belirgin şey, otomobilinizin probleminin ne olduğuna bağlı olarak farklılık göstermektedir. Samsun kentinde sadece mekanik arıza yapmış bir aracınız var sa çekici hizmeti siz değerli müşterilerimize yetecektir. Çekici hizmeti sağlayan iş makinalarının yük taşıyan kasaları, sürmeli ayak dediğimiz mekanizmalar ile araba yüklemeye imkan yaratmaktadır.

Oto kurtarıcı hizmetleri ise, Samsun kentinin her hangi bir bölgesinde arabanız trafik kazası yapmış ise ihtiyaç hissedeceğiniz bir hizmettir. Kaza anında arabanızın tekerleği yerinden kopmuş ve ya arabanız tekerlekleri üstünde gidemeyecek pozisyonda olabilir, bu gibi durumlarda Samsun kurtarıcı işletmeleri siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilir. Oto kurtarıcı araçları, kaza gerçekleştirmiş otomobilin altına sürdükleri kasaları ile bir zincir mekanizması yardımıyla araba kasalarına alabilirler. Yapılan bu işlem, Samsun çekici hizmeti ile Samsun oto kurtarıcı hizmetlerini ayıran en ayırt edici farklılıklardır.

Yani çekici ve oto kurtarıcı esasen bir meslek farkı değil, yapılan işin ismidir. Samsun'da çekiciler adlarına, çekici, oto kurtarma şeklinde çeşitli isimler verseler de tüm bu firmalardan alacağınız genel hizmetin ismi yol yardım hizmetidir.

Samsun Çekici Numaraları

Samsun çekici numaraları araştırması yaptığınızda pek çok farklı sayfa ve firmayla karşılaşmanız mümkün. Arama motorları üzerinde o kadar fazla veri bulunuyor ki, bu kadar bilgi Samsun'da aradığınız en doğru oto kurtarıcıyı bulmanıza mâni dahi olabilir. Çekici numarası araştırırken dikkat etmeniz zarurî konulardan biri bulduğunuz çekici işletmesinin hangi bölgede konumlandığıdır. Web sayfamız üstünde arama yapacağınız 0 850 ile başlayan çekici numaraları bulunmaktadır. İşte bu çekici telefonları, işletmelerimizin direkt kendi cep telefonu numaralarına bağlanmaktadır. Web sitemiz içerisindeki incelediğiniz her 0 850 ile başlayan numara bir çekicimize tahsis edilmiştir. Bu özel numaralar üzerinden firmalarımızla 7 gün 24 saat güvenli bir şekilde konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun'da Oto Çekici Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Çekici hizmetlerine Samsun ilinde otomobil taşıtma hizmeti ihtiyacı olan ve ya şehirlerarası oto taşıma işlemi yapması gereken insanlar gereksinim duyarlar. Ayrıca arabaları ile uzak bir şehire tatile çıkan fakat aracıyla Samsun şehrine dönmek istemeyenler bu hizmetten faydalanabilirler.

Ayrıca pahalı araç sahipleri bu gibi hizmetleri kişisel gerekçelerle kullanabilirler. Samsun kentinden Çeşme, Bodrum, Marmaris, Didim gibi bölgelere seyahate gittiklerinde araçlarını çekici ile taşıtarak lüks spor otomobillerine kilometre yaptırmamak istemeyebilirler. Görmüş olduğunuz gibi sadece Samsun içerisinde değil, çok ama çok farklı nedenlerle de oto çekici hizmetlerine ihtiyaç duyulabilir.

Samsun Çekici Fiyatları

Samsun'da çekici fiyatları tespit edilirken en önemli faktör otomobilinizin kaç km götürüleceğidir. Otomobilinizin taşınacağı uzaklık, haliyle oto çekici fiyatlarında ki en önemli faktör olacaktır. Ne yazık ki hızla artan yakıt ücretleri Samsun çekici hizmeti fiyatlarını tespit ederken çok büyük önem arzetmektedir.

Bununla birlikte Samsun kentindeki firmalarımızın çekici işlemi ücretlerini web sitemiz içerisindeki profillerinden görebilirsiniz. Samsun şehir içi çekici ücretlerini ekleyen çekicilerimiz sayesinde alacağınız hizmet hakkında fikir edinebilirsiniz.

Samsun'da En İyi Çekici Fiyatını Nasıl Alabilirim?

Samsun'da çekici fiyatı ararken çok farklı farklı fiyat teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumun sebebi aramış olduğunuz çekicinin Samsun'un hangi bölgesinde hizmet alacağından tutunda, işletmenin ücret politikasına göre pek çok farklılık göstermesidir. Hatta en iyi fiyat her koşulda en hesaplı fiyat değildir. Size teklif edilen en düşük ücret, başınıza hiç beklenmeyen sorunlar doğurabilir.

Samsun'da oto çekici fiyatı araştırırken birinci dikkat etmeniz gereken şey bu oto çekici işletmesinin güvenilebilir, ticari kayıtlı bir işletme olup olmadığına bakmak olmalıdır. Güvenilirlik hususunda işletmeye birkaç soru sormanızda yarar olabilir. Bu sorular işletmenin kayıtlı vergi mükellefi olup olmadığı, kurtarıcılarının taşıma kaskosu olup olmadığı gibi sorulardır.

Samsun'da en uygun oto çekici fiyatını alabilmek için çokça oto çekici firmasını telefonla aramanızda en hassas konulardan birisidir. Lütfen unutmayın ki Samsun ilinde ne kadar çok oto çekici ile görüşürseniz o kadar değişik fiyat teklifi alabilirsiniz.

Samsun'da Ortalama Çekici Fiyatları

Samsun bölgesindeki çekici maliyetleri otomobilin yüküne, durumuna, taşınacağı mesafeye, otomobilin markasına ve modeline göre farklılık göstermektedir. Ancak yine de bu hususta ortalama fiyatları belirlemek için bazı kriterler bizlere yol gösterebilir.

Samsun'da 2023 yılı için ortalama şehiriçi oto çekici maliyetleri 0 - 30 km aralığı için FFF1 ₺ ile FFF2 ₺ arasında değişmektedir. İşte bu rakamlar km mesafesi arttıkça ya da azaldıkça farklılık gösterebilmektedir.

Samsun'da Neden Araca Göre Çekici Fiyatları Değişir?

Araca göre ücret değişimleri, müşteri yönünden rahatsızlık verici bir olay gibi karşılansa da bu durumda bazı gerçekçi sebepler vardır. Çekilecek olan otomobilin değeri dahi oto çekici fiyatları üstünde etkendir. Bunun nedeni, risk alınarak nakledilen araçlarınızın hasar ya da kaza gibi durumlarında oto çekici firmasının üstleneceği maliyetler ile doğruca orantılıdır.

Ayrıca otomobilinizin üzerindeki yükü dahi fiyatına tesir yapabilir. Vasıtanızdaki yükün niçin ücretle doğrudan orantılı olduğunuda şu biçimde ifade edebiliriz. Yaklaşık olarak 1550 kg'a göre olan araçları en küçük ebat kurtarıcılar götürebilirken, bu kilogramın üzerindeki araçları daha yüksek hacimli çekici araçları çekebilmektedir. Büyük motorlu çekici araçlarının hem satın alma ücretleri, hemde işletme maliyetleri yüksek olduğundan bu da hizmet fiyatlarına direkt olarak aksetmektedir.

Samsun Oto Kurtarma Hizmetleri

Samsun Oto kurtarma hizmeti otomobiliniz trafik kazası yaptığında veya ağır hasarlı şekildeki otomobilinizi kurtarmak istediğinizde gerekli olan bir hizmettir. Kısacası otomobilin durumuna göre ayrı uygulama şekilleri olan bir tür kurtarma işlemidir.

Samsun Oto Kurtarma İle Samsun Çekici Firmaları Arasındaki Farklar

Oto kurtarma ve oto çekici arasındaki farklılık hizmet sunulacak aracın arızalı mı yoksa kazalı mı olduğuyla alakalı bir durumdur. Samsun kentinde otomobiliniz minik bir arıza yaptı ve tekerlekleri yürür şekilde ise siz değerli müşterilerimize yalnızca oto çekici hizmeti yeterli olacaktır. Fakat arabanızın tekeri bir kaza sonrası dönecek şekilde olmayabilir, ayrıca kopuk dahi olmaktadır. Tamda bu gibi durumlarda siz müşterilerimize gerekli olan, Samsun kentinde profesyonel bir oto kurtarma firmasından hizmet almaktır.

Samsun Oto Kurtarıcı Fiyatları

Samsun'da oto kurtarıcı fiyatları kararlaştırılırken ilk öncelikli kriter kurtarılacak otomobilin nerede bulunduğu ve hasar kaza şeklinin ne olduğudur. Kaldırıma çıkmış bir otomobil ve uçuruma düşmüş bir aracın kurtarıcı ücretleri haliyle farklılık gösterebilir. Çünkü iki oto kurtarıcı hizmeti arasında hem ciddi süre farkı olacaktır, hem de donanım değişiklikleri olacaktır.

Samsun şehrinde 2023 senesi için oto kurtarıcı ücretleri yönünden tekrardan siz değerli müşterilerimizi bilgi sahibi yapmak istiyoruz. Bu durumda yaklaşık fiyat belirtebilmek güç olsa dahi küçük çapta bir kurtarma hizmeti en kısa mesafede 500₺ den fiyatlandırılmaktadır. Bu ücretlendirme mobil vinç gereken daha büyük ebatlı tır, kamyon gibi büyük tonajlı kurtarıcı işlemlerinde 50.000TL ye kadar çıkabilir.

Samsun'da Oto Kurtarma Hizmetini Kimler Verebilir?

Oto kurtarma yani bir öteki ismiyle oto kurtarıcı hizmeti, sektörde senelerce görev almış uzmanlar tarafından sunulan bir işlemdir. Samsun oto kurtarma firmaları ararken lütfen firmanın bu hususta kaç yıllık bir deneyime sahip olduğuna dikkat etmelisiniz. Oto kurtarma işlemi riskli ve bir o kadar hassasiyetle davranılması gereken bir işlemdir. Bu nedenle Samsun'da bir oto kurtarıcı işlemine ihtiyacınız varsa, sayfamız üzerindeki firmaların kaç yıldır hizmet verdiğini profillerinden göz atmanız mümkün.

Samsun'da Oto Kurtarma Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Samsun şehri sıkışık araç trafiği bulunan ve hemen her şehirde olduğu gibi trafik kazası riski olan illerimizden biridir. Elbette gönül arzu ederki ömrümüzün hiç ama hiç bir evresinde bir trafik kazasına ve ya benzeri negatif olaylarla karşı karşıya kalmayalım. Ancak kazalarda hayatımızın bir gerçeğidir ve bu kötü anlardan bizi kurtarabilecek çareler vardır.

Samsun'da kurtarıcı hizmetlerine aşağıdaki anlarda gereksinim duyabilirsiniz;

  • Arabanızın bankete çıkarak yürür aksamının çalışmaması
  • Kaza sonucunda yan devrilmiş bir aracın kaldırılması
  • Kasası yüklü bir şekilde yatan tır ve benzeri iş makinalarının trafikten kurtarma işlemi
  • Yangın sonrası hasar görmüş motorsikletlerin olduğu yerden kurtarma işlemi
  • Otoyol gibi karayollarında viyadüğe düşmüş minibüslerin kurtarma işlemi

Samsun kentinde yaşamış olduğunuz her türlü oto kurtarma, oto kurtarıcı, çekici gibi çözümlere ihtiyacınız varsa biz her daim buradayız.

Samsun Oto Çekici

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Otocekici.com.tr'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.