Ordu Oto Çekici

ORDU'DAKİ ÇEKİCİLER
Ordu'daki 5 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Ordu Oto Kurtarma
Altınordu - Ordu
Ordu Oto Kurtarma
Kadem Şahin
» 10.Ayı » 84 iş
2
Fatsa Alya Oto Kurtarma
Fatsa - Ordu
Fatsa Alya Oto Kurtarma
Akın Tokatlı
» 4.Ayı » 49 iş
0(850) 346 29 48
Kredi Kartı Geçerli
3
Yücebaş Oto Yol Yardım
Fatsa - Ordu
Yücebaş Oto Yol Yardım
Furkan Yücebaş
» 9.Ayı » 66 iş
4
Yücebaş Kardeşler Oto Kurtarma
Fatsa - Ordu
Yücebaş Kardeşler Oto Kurtarma
Cihan Yücebaş
» 1.Yılı » 340 iş
0(850) 305 91 78
Kredi Kartı Geçerli
5
Express Oto Kurtarma
Ünye - Ordu
Express Oto Kurtarma
Yunus Emre Kuşlu
» 1.Yılı » 257 iş
✅ Fiyat 50₺'den itibaren
✅ Çekici 9 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 133 Yorum

Ordu Çekici Firmaları

Ordu çekici hizmeti trafik kazası, lastik arızası, 0 km araç taşıma, ikinci el araç taşıma gibi ihtiyaçlarınız anında gerekli olan ve deneyimli çekiciler tarafından uygulanan hassaslık gerektiren bir meslektir. Bu nedenle Ordu ilinde çekici hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda dikkatli olmalı ve en doğru firmalardan yardım almalısınız. Doğru firma seçimi yapabilmek için web sayfamızdaki çokça fazla detaydan istifa edebilir ve kararınızı bu şekilde belirleyebilirsiniz.

Ordu'da Çekici Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Ordu şehrinde oto çekici ararken önemle dikkat etmeniz gereken birtakım hassas noktalar olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Hatırlatmak isteriz ki oto çekici işlemi esnasında canınızı ve malınızı oto çekici şöförlerine emanet ediyorsunuz. Bu nedenden dolayı bu makalemizde Ordu kentinde, siz değerli müşterilerimize en doğru şekilde hizmet sağlayan oto çekicileri bulabilmek için neler yapmalı bunlardan bahsedeceğiz.

Ordu'da En Yakın Çekiciyi Nasıl Bulabilirim?

Bildiğiniz gibi Ordu yüzölçümü büyük bir il ve sizin hangi noktada bir çekiciye ihtiyacınız olacağı çok değişken bir durum. Oto çekici hizmeti alacağınız semte yakın noktada doğru firma bulmak bazen sandığınız kadar basit bir şey olmayabilir. Ordu çevresinde bir araştırma yaptığınızda sonuçlarda çıkan çekicilerin hangi bölgede bulunduğunu bilmeniz mümkün olmayabilir.

İnternet sitemiz üzerinden Ordu'nun hangi semtinde olduğunuza bağlı olarak bir oto çekici bulmanız mümkündür. Bu sayede “ilçe seç” ve “yakın çekicileri göster” düğmeleri sayesinde size en yakın oto çekici firmalarını bulmakta çok ama çok kolay. Sizlerde, Ordu kentinde en yakın çekici işletmelerini aramak için birbirinden farklı internet sitelerinde bir google araması yapmak zorunda olmayabilirsiniz.

Ordu Çekici İle Ordu Kurtarıcı Hizmeti Arasındaki Farklar

Çekici hizmeti ve oto kurtarıcı hizmeti arasında en ayırt edici fark, otomobilinizin probleminin ne olduğuna bağlı olarak farklılık göstermesidir. Ordu ilinde sadece benzini bitmiş bir arabanız bulunuyorsa oto çekici hizmeti siz değerli müşterilerimize yeterli olabilir. Çekici hizmeti veren araçların yük taşıyan kasaları, sürmeli ayak dediğimiz mekanizmalar ile araç yüklemeye imkan sağlamaktadır.

Kurtarıcı hizmeti ise, Ordu kentinin her hangi bir noktasında arabanız kaza yapmış ise gereksinim duyacağınız bir hizmet türüdür. Bir kaza anında aracınızın tekerleği kopmuş olabilir ya da otomobiliniz tekerlekleri üzerinde gidemeyecek pozisyonda olabilir, işte bu gibi zamanlarda Ordu kurtarıcı işletmeleri sizlere yardımcı olacaktır. Oto kurtarıcı araçları, kaza gerçekleştirmiş aracın alt tarafına sürdükleri kasaları ile bir zincir bağlantısıyla yardımıyla araçları kasalarına alabilirler. İşte bu işlem, Ordu çekici hizmeti ile Ordu kurtarıcı hizmetlerini ayıran en ayırt edici farklardır.

Yani oto çekici ve oto kurtarıcı esasında meslek farkı değil, gerçekleştirilen yöntemin ismidir. Ordu'da işletmeler kendilerine, oto kurtarma, oto kurtarıcı, oto çekici şeklinde farklı isimler verseler de tüm bu işletmelerden alacağınız genel hizmetlerin adı yol yardım hizmetleridir.

Ordu Çekici Numaraları

Ordu çekici numaraları incelemesi yaptığınız zaman pek çok farklı sayfa ve işletmelerle karşılaşabilirsiniz. Arama motorları üzerinde o kadar yersiz bilgi var ki, bu bilgiler Ordu'da aramış olduğunuz doğru oto kurtarıcıyı bulmanıza mâni dahi olabilir. Çekici telefonu araştırırken en dikkat etmeniz gerekli konulardan biri bulduğunuz çekici firmasının hangi semtte konumlandığıdır. Web sayfamız üstünde konuşma yapacağınız 850 numaralı çekici telefonları bulunmaktadır. Bu oto çekici telefonları, işletmelerimizin doğrudan cep telefonu numaralarına yönlenmektedir. Sayfamız içerisindeki incelemiş olduğunuz her 850 li numara bir çekicimize tahsis edilmiştir. Bu telefon numaraları sayesinde işletmelerimiz ile 7 gün 24 saat güvenli bir biçimde görüşme sağlayabilirisiniz.

Ordu'da Çekici Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Oto çekici hizmetlerine Ordu ilinde otomobil taşıtma hizmeti ihtiyacı olan ya da şehirlerarası oto taşıma işlemi yapması gereken kişiler ihtiyaç duyarlar. Ayrıca otomobilleri ile uzak bir şehire seyahate giden ancak arabası ile Ordu iline dönmek istemeyenlerde bu hizmetten yararlanabilirler.

Ayrıca lüks araba sahipleri bu gibi hizmetleri özel sebeplerle değerlendirirler. Ordu bölgesinden Bodrum, Marmaris, Didim, Çeşme gibi beldelere tatile çıktıklarında arabalarını oto çekici ile taşıtarak lüks otomobillerine kilometre yaptırmamayı düşünebilirler. Görmüş olduğunuz gibi sadece Ordu sınırlarında değil, çok farklı nedenlerle de oto çekici hizmetlerine ihtiyaç olabilir.

Ordu Çekici Fiyatları

Ordu'da çekici fiyatları tespit edilirken en belli başlı faktör arabanızın kaç km taşınacağıdır. Aracınızın götürüleceği aralık, dolasıyla çekici ücretlerinde ki belirleyici etken olacaktır. Ne yazık ki hızla yükselen akaryakıt fiyatları Ordu oto çekici hizmeti ücretlerini belirlerken büyük önem taşımaktadır.

Bununla birlikte Ordu ilindeki firmalarımızın çekici hizmeti fiyatlarını web sayfamız üzerindeki profillerinden öğrenebilirsiniz. Ordu yakın mesafe oto çekici fiyatlarını ekleyen işletmelerimiz sayesinde ödeyeceğiniz ücret için fikir edinebilirsiniz.

Ordu'da En İyi Çekici Fiyatını Nasıl Alabilirim?

Ordu'da oto çekici fiyatı araştırırken birbirinden çok ama çok farklı fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bu durumun sebebi aramış olduğunuz oto çekicinin Ordu'nun hangi semtinde hizmet istediğinden tutunda, işletmenin ücret tarifesine kadar birçok farklılık göstermesidir. Hatta en iyi fiyat her koşulda en ekonomik fiyat değildir. Size söylenen en düşük fiyat, başınıza hiç umulmadık sorunlar da açabilir.

Ordu'da oto çekici fiyatı alırken ilk önceliğiniz bu oto çekici işletmesinin güvenilir, vergi mükellefi bir hizmet veren olup olmadığına bakmak olmalıdır. Güvenilirlik yönünden çekiciye bir takım sorular yöneltmenizde yarar olabilir. Bu sorular işletmenin resmi kayıtlı vergi mükellefi olup olmadığı, çekicilerinin araç taşıma kaskosu olup olmadığı gibi sorulardır.

Ordu'da en uygun çekici fiyatlarını öğrenebilmek için çokça çekici işletmesini telefonla aramanızda en önem verilmesi gereken konulardan birisidir. Lütfen unutmayın ki Ordu kentinde ne kadar fazla işletme ile görüşürseniz o kadar ayrı ayrı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ordu'da Ortalama Çekici Fiyatları

Ordu şehrindeki çekici ücretleri aracın yüküne, kaza durumuna, taşınacağı uzaklığa, aracın markasına göre değişiklik göstermektedir. Fakat gene de bu hususta yaklaşık ücretleri belirlemek için bazı ölçütler bizlere yol göstermektedir.

Ordu'da 2023 senesi ortalama yakın mesafe çekici ücretleri 0-30 kilometre aralığı için FFF1 ₺ ile FFF2 ₺ aralığında değişebilmektedir. Bu rakamlar km mesafesi arttıkça ya da azaldıkça farklılık göstermektedir.

Ordu'da Neden Araca Göre Çekici Fiyatları Değişir?

Aracınıza göre ücret değişiklikleri, hizmet alan yönünden huzursuz edici bir olay gibi karşılansa da bu durumda bazı haklı sebepler vardır. Taşınacak olan arabanın değeri bile oto çekici maliyetleri üzerinde etkileyicidir. Bu durumun nedeni, riziko alınarak nakledilen arabalarınızın kaza ya da hasar gibi durumlarında çekici firmasının üstleneceği maliyetle doğruca orantılıdır.

Hatta arabanızın üstündeki yük dahi fiyatlarına tesir yapabilir. Aracınızdaki yükün ne için ücretle doğrudan orantılı olacağınıda şu biçimde anlatabiliriz. Yaklaşık olarak 1700 kiloya kadar olan arabaları küçük boy çekiciler götürebilirken, bu kilonun üzerindeki otomobilleri daha büyük hacimli ve motorlu çekici araçları taşıyabilmektedir. Yüksek ve büyük motorlu oto çekici araçlarının hem satın alma fiyatları, hemde çalıştırma maliyetleri yüksek olduğundan bu da hizmet fiyatlarına direkt olarak aksetmektedir.

Ordu Oto Kurtarma Hizmetleri

Ordu Oto kurtarma hizmetleri otomobiliniz trafik kazası yaptığında veya hasarlı durumdaki otomobilinizi kurtarmak ve götürmek istediğinizde gerekli olan bir hizmettir. Kısaca aracın durumuna göre değişik uygulama şekilleri olan bir çeşit kurtarma hizmetidir.

Ordu Oto Kurtarma İle Ordu Çekici Firmaları Arasındaki Farklar

Oto kurtarma ile çekici arasındaki değişiklik işlem yapılacak otomobilin arızalı mı yoksa kazalı mı olduğu ile ilişkili bir durumdur. Ordu ilinde otomobiliniz minik bir arıza yaptı ve tekerlekleri yürür pozisyonda ise siz müşterilerimize sadece oto çekici hizmeti yeterli olacaktır. Ancak aracınızın tekerlekleri bir trafik kazası sonrasında dönecek pozisyonda olmayabilir, ayrıca kopmuş bile olabilir. Tamda bu gibi zamanlarda sizlere lazım olan, Ordu kentinde bir oto kurtarma firmasından yardım almaktır.

Ordu Oto Kurtarıcı Fiyatları

Ordu'da oto kurtarıcı fiyatları belirlenirken en öncelikli kriter kurtarılacak arabanın nerede olduğu ve kaza hasar şeklinin ne olduğudur. Kaldırıma çıkmış bir otomobil ve uçurumdan uçmuş bir otomobilin oto kurtarıcı ücretleri dolasıyla farklılık gösterebilir. Lakin iki oto kurtarıcı hizmeti arasında hem ciddi süre farkı vardır, hem de ekipman değişimleri olmaktadır.

Ordu ilinde 2023 yılı için kurtarma maliyetleri konusunda yine de siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz. Bu durumda ortalama fiyat vermek güç olsa dahi küçük çapta bir kurtarıcı işlemi en kısa noktada 500₺ den başlamaktadır. Bu fiyatlar vinç gereken daha büyük ebatlı otobüs, kamyon gibi yüksek tonajlı oto kurtarma uygulamalarında 50.000₺ ye kadar çıkabilir.

Ordu'da Oto Kurtarma Hizmetini Kimler Verebilir?

Kurtarıcı yani bir diğer adıyla oto kurtarıcı hizmeti, sektörde senelerce emek vermiş uzmanlar tarafından icra edilen bir hizmettir. Ordu oto kurtarma firmaları ararken lütfen işletmenin bu hususta kaç yıllık bir birikime haiz olduğuna dikkat etmenizde fayda bulunuyor. Oto kurtarma hizmeti riskli ve bir o kadar da hassasiyet ile davranılması gereken bir işlemdir. Bu nedenle Ordu'da bir kurtarıcı hizmetine ihtiyacınız var ise, internet sayfamız içerisindeki firmaların kaç yıldır hizmet verdiğini profillerinden bakmanız mümkün.

Ordu'da Oto Kurtarma Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Ordu şehri kalabalık otomobil trafiği bulunan ve hemen hemen her şehirde olduğu gibi trafik kazası riski olan bölgelerimizden birisidir. Tabiki gönül arzu ederki yaşamımızın hiç bir evresinde bir araba kazasına yada benzeri olumsuz durumlarla karşılaşmayalım. Fakat kazalar yaşamımızın bir parçasıdır ve bu olumsuz durumlardan sizi kurtarabilecek çareler bulunmaktadır.

Ordu'da oto kurtarıcı hizmetine aşağıda belirttiğimiz hususlarda gereksinim duyabilirsiniz;

  • Otomobilinizin kaldırıma çıkarak tekerlek mekanizmalarının bozulması
  • Kaza sonucunda yan yatan bir aracın kaldırılması
  • Yüklü bir biçimde devrilmiş ağır vasıta gibi iş makinalarının trafikten kurtarma işlemi
  • Yangın sonrası tahribat gören arabaların olduğu yerden kaldırılması
  • Otoyol gibi yollarda viyadüğe uçmuş jeep gibi araçların kurtarılması

Ordu ilinde yaşayacağınız her çeşit oto kurtarma, oto çekici, oto kurtarıcı gibi işlemlere gereksiniminiz var ise bizler her zaman burada varız.

Ordu Oto Çekici

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Otocekici.com.tr'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.