Burdur Oto Çekici

BURDUR'DAKİ ÇEKİCİLER
Burdur'daki 3 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Ucn Yol Yardım
Burdur Merkez - Burdur
Ucn Yol Yardım
Emre Uçan
» 2.Haftası
2
Ünal Oto Yol Yardım
Burdur Merkez - Burdur
Ünal Oto Yol Yardım
Ahmet Ünal
» 6.Ayı » 86 iş
3
Balcı Oto Kurtarma
Çavdır - Burdur
Balcı Oto Kurtarma
Muhammed Ali Balcı
» 1.Yılı » 49 iş
✅ Fiyat 100₺'den itibaren
✅ Çekici 12 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 124 Yorum

Burdur Çekici Firmaları

Burdur çekici hizmeti trafik kazası, arıza, 0 km araç taşıma, ikinci el araç taşıma gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda gereken ve deneyim sahibi çekiciler tarafından gerçekleştirilen özen gösterilmesi gereken bir meslektir. Bu sebeple Burdur şehrinde oto çekici hizmetlerine gerek duyduğunuzda dikkatli olmalı ve en doğru işletmelerden hizmet almalısınız. Bir çekici seçimi yaparken de web sitemizdeki olabildiğince içerikten faydalanabilir ve kararınızı bu doğrultuda belirleyebilirsiniz.

Burdur'da Çekici Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Burdur ilinde oto çekici araştırırken önemsenmesi gereken bazı detaylar bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Hatırlatırız ki çekici hizmeti sırasında malınızı ve canınızı çekici işletmelerine emanet ediyorsunuz. Bu nedenden dolayı bu yazımızda Burdur ilinde, siz değerli müşterilerimize doğru hizmet sağlayan oto çekicileri bulabilmek için neler yapmalı bundan bahsedeceğiz.

Burdur'da En Yakın Çekiciyi Nasıl Bulabilirim?

Bileceğiniz gibi Burdur yüzölçümü büyük bir kent ve sizin nerede ve ne zaman bir oto çekiciye ihtiyacınız olacağı çok değişken bir durum. Hizmet alacağınız ilçeye yakın mesafede bir firma bulmak bazen sandığınız kadar basit bir şey olmayabilir. Burdur genelinde bir araştırma yaptığınızda sonuçlarda çıkan firmaların hangi semtte bulunduğunu bilmeniz pek mümkün olmayacaktır.

Web sayfamız üzerinden Burdur'un hangi semtinde olduğunuza bağlı olarak bir oto çekici seçmeniz mümkün olmaktadır. Aynı zamanda “ilçeni seç” ve “yakındaki oto çekicileri göster” butonları yardımıyla konumunuza yakındaki çekici işletmelerini bulmakta artık çok kolay. Sizlerde, Burdur şehrinde en yakın çekici firmalarına ulaşmak için birbirinden farklı web sitelerinde arama yapmak mecburiyetinde olmayabilirsiniz.

Burdur Çekici İle Burdur Kurtarıcı Hizmeti Arasındaki Farklar

Oto çekici işlemi ile oto kurtarıcı işlemi arasında bulunan en belirgin şey, arabanızın probleminin ne olabileceğine bağlı olarak değişiklik göstermesidir. Burdur şehrinde sadece arıza yapmış bir aracınız var sa oto çekici hizmeti siz müşterilerimize yeterli olacaktır. Çekici hizmeti sağlayan araçların yük taşıyan kasaları, sürgülü ayak şeklinde olan aparatlar ile araçları yüklemeye olanak sağlamaktadır.

Oto kurtarıcı hizmetleri ise, Burdur şehrinin her hangi bir noktasında aracınız kaza yapmışsa gereksinim duyacağınız bir hizmet şeklidir. Kaza anında aracınızın tekeri yerinden kopmuş ya da aracınız lastikleri üzerinde gidemeyecek pozisyonda olabilir, işte bu gibi zamanlarda Burdur kurtarıcı işletmeleri siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilir. Oto kurtarıcı araçları, kazalı otomobilin altına sürdükleri kasaları ile bir zincir bağlantısıyla sayesinde araç üzerlerine alabilirler. İşte bu işlem, Burdur çekici hizmeti ile Burdur kurtarıcı hizmetlerini ayıran en ayırt edici farktır.

Yani çekici ve kurtarıcı esasen bir meslek farkı değil, yapılan yöntemin adıdır. Burdur'da çekiciler ünvanlarına, oto kurtarma, oto kurtarıcı, oto çekici gibi farklı isimler koysalar da tüm bu firmalardan almış olduğunuz genel hizmetlerin adı yol yardım hizmetleridir.

Burdur Çekici Numaraları

Burdur çekici numaraları incelemesi yaptığınız zaman oldukça fazla farklı sayfa ve işletmeyle karşılaşabilirsiniz. İnternet üzerinde o kadar çok bilgi var ki, bu kadar bilgi Burdur'da aramış olduğunuz doğru oto kurtarıcıyı bulmanıza mâni bile olabilir. Çekici numarası ararken çok dikkat etmeniz zarurî konulardan biri bulacağınız çekici firmasının hangi bölgede konumlandığıdır. Sayfamız üstünde konuşma yapacağınız 850 numaralı oto çekici telefonları bulunmaktadır. İşte bu çekici numaraları, firmalarımızın doğrudan cep telefonlarına bağlanmaktadır. İnternet sitemiz üzerindeki incelemiş olduğunuz her bir 850 ile başlayan numara bir işletmemize tahsis edilmiştir. İşte bu numaralar vasıtasıyla firmalarımız ile 7 24 güvenli bir şekilde arama sağlayabilirisiniz.

Burdur'da Çekici Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Oto çekici hizmetlerine Burdur ilinde otomobil taşıtma hizmeti almak isteyen ya da şehirler arası araç taşıma işlemi yapmak isteyen insanlar ihtiyaç duyarlar. Bilhassa aracı ile uzak bir şehire tatile çıkan fakat arabası ile Burdur şehrine geri dönmek istemeyenlerde bu hizmetten yararlanabilirler.

Ayrıca pahalı araba sahipleri taşıma hizmetini kişisel nedenlerle değerlendirirler. Burdur kentinden Didim, Çeşme, Bodrum, Marmaris gibi beldelere tatile gittiklerinde arabalarını çekici ile taşıtarak lüks spor otomobillerine km yaptırmamak istemeyebilirler. Gördüğünüz gibi yalnızca Burdur sınırlarında değil, çok farklı sebeplerle de çekici hizmetine gerek duyulabilir.

Burdur Çekici Fiyatları

Burdur'da çekici fiyatları hesaplanırken en belli başlı etken otomobilinizin kaç kilometre götürüleceğidir. Arabanızın götürüleceği aralık, dolasıyla oto çekici ücretlerinde ki en belirleyici etken olmaktadır. Ne yazık ki hızla yükselen akaryakıt fiyatları Burdur çekici hizmeti ücretlerini belirlerken çok büyük önem taşımaktadır.

Aynı zamanda Burdur kentindeki işletmelerimizin oto çekici işlemi fiyatlarını internet sayfamız üzerindeki profillerinden inceleyebilirsiniz. Burdur şehir içi oto çekici fiyatlarını profillerine ekleyen firmalarımız sayesinde alacağınız hizmet hakkında fikir edinebilirsiniz.

Burdur'da En İyi Çekici Fiyatını Nasıl Alabilirim?

Burdur'da çekici fiyatı araştırırken çok ama çok farklı fiyatlar alabilirsiniz. Sebebi aradığınız oto çekicinin Burdur'un hangi ilçesinde hizmet istediğinden tutunda, firmanın ücret politikasına göre sayısız farklılık gösterir. Ayrıyeten en az fiyat her daim en hesaplı fiyat değildir. Almış olduğunuz en ucuz ücret, başınıza hiç beklenmedik sorunlar da doğurabilir.

Burdur'da çekici fiyatı alırken ilk dikkat etmeniz gereken husus bu çekici firmasının güvenilebilir, resmi kayıtlı bir çekici olup olmadığına bakmak olmalıdır. Güvenilirlik hususunda firmaya bazı sorular sormanızda fayda var. Bu sorular işletmenin vergi mükellefi olup olmadığı, araçlarının taşıma kaskosu olup olmadığı şeklinde sorulardır.

Burdur'da en ekonomik çekici fiyatlarını öğrenebilmek için birden çok çekici işletmesini telefonla aramanızda en hassas hususlardan biridir. Unutmayın ki Burdur şehrinde ne kadar fazla firma ile görüşürseniz o kadar farklı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Burdur'da Ortalama Çekici Fiyatları

Burdur bölgesindeki oto çekici fiyatları arabanın tonajına, hasar durumuna, taşınacağı kilometreye, arabanın modeline göre değişiklik göstermektedir. Ama yine bu durumda yaklaşık fiyatları belirlemek için bazı ölçütler bize yol gösterebilir.

Burdur'da 2023 senesi için ortalama şehiriçi çekici ücretleri 0-30 km için FFF1 ₺ ile FFF2 ₺ arasında değişebilmektedir. İşte bu fiyatlar kilometre mesafesi arttıkça ya da azaldıkça farklılık göstermektedir.

Burdur'da Neden Araca Göre Çekici Fiyatları Değişir?

Aracınıza göre fiyat farklılıkları, hizmet alacak olan cephesinden huzursuz edici bir olay gibi karşılansa da bu konuda bazı gerçekçi sebepler vardır. Çekimi yapılacak olan aracın fiyatı dahi otomobil çekim fiyatları üzerinde etkilidir. Bunun sebebi, risk alınarak götürülen otomobillerinizin hasar ya da kaza gibi sorunlarında oto çekici işletmesinin katlanacağı maliyetle doğruca orantılıdır.

Hatta aracınızın yük durumu bile fiyatlarına tesir yapabilir. Vasıtanızdaki yükün ne için fiyatla doğrudan orantılı olacağınıda şu şekilde açıklayabiliriz. Çekici araçları taşıdıkları araç ağırlığına bağlı olarak değişiklik gösterirler. Büyük motorlu oto çekici araçlarının hem satın alma maliyetleri, hem de işletme maliyetleri yüksek olduğundan bu da oto çekici hizmeti ücretlerine direk olarak aksetmektedir.

Burdur Oto Kurtarma Hizmetleri

Burdur Oto kurtarma hizmetleri aracınız trafik kazası gerçekleştiğinde veya hasarlı durumdaki aracınızı kurtarmak ve çekmek istediğinizde gereken bir hizmettir. Özetle arabanın durumuna bağlı olarak farklı uygulama türleri olan bir çeşit kurtarma işlemidir.

Burdur Oto Kurtarma İle Burdur Çekici İşletmeleri Arasındaki Farklar

Oto kurtarma ile çekici arasındaki farklılık hizmet verilecek aracın kazalı mı yoksa arızalı mı olduğu ile bağlantılı bir konudur. Burdur şehrinde otomobiliniz elektrik arızası yaptı ve tekerlekleri yürür durumda ise sizlere sadece oto çekici işlemi yeterli olacaktır. Fakat otomobilinizin tekerlekleri bir kaza sonrası dönebilecek şekilde olmayabilir, bilhassa kopmuş dahi olabilir. Tamda bu gibi zamanlarda siz değerli müşterilerimize gereken, Burdur ilinde deneyimli bir oto kurtarma işletmesinden hizmet almaktır.

Burdur Oto Kurtarıcı Fiyatları

Burdur'da oto kurtarıcı fiyatları belirlenirken en öncelikli kıstas kurtarılacak arabanın nerede bulunduğu ile hasar kaza şeklinin nasıl olduğudur. Bankete çıkmış bir araç ile uçurumdan düşmüş bir arabanın oto kurtarıcı ücretleri dolasıyla değişiklik gösterebilir. Lakin iki oto kurtarıcı işlemi arasında hem ciddi zaman farkı vardır, hem de donanım değişimleri olacaktır.

Burdur ilinde 2023 senesi için oto kurtarıcı fiyatları hususunda yinede sizleri bilgilendirmek isteriz. Bu konuda yaklaşık fiyat söyleyebilmek zor olsada küçük çapta bir oto kurtarıcı hizmeti en kısa noktada 500TL den fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlar mobil vinç gereken daha büyük çaplı kamyon, tır gibi büyük tonajlı kurtarıcı işlemlerinde 50.000₺ ye kadar çıkabilir.

Burdur'da Oto Kurtarma Hizmetini Kimler Verebilir?

Oto kurtarıcı yani bir başka adıyla oto kurtarıcı işlemi, sektörde yıllarca emek vermiş profesyoneller tarafından verilen bir hizmettir. Burdur oto kurtarma firmaları araştırırken lütfen işletmenin bu konuda kaç yıllık bir tecrübeye haiz olduğuna dikkat ediniz. Kurtarma hizmeti riskli ve bir o kadar da hassasiyet ile davranılması gereken bir işlemdir. Bu nedenle Burdur'da bir oto kurtarma işlemine ihtiyacınız var ise, internet sitemiz üzerindeki işletmelerin kaç senedir hizmet verdiğini profillerinden incelemeniz mümkün.

Burdur'da Oto Kurtarma Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Burdur ili yoğun araç trafiği bulunan ve hemen her ilde olduğu gibi trafik kazası riski olan illerimizden biridir. Kuşkusuz gönül arzu ederki hayatımızın hiç ama hiç bir döneminde bir araba kazasına ya da benzer negatif olaylarla karşı karşıya kalmayalım. Ancak kazalar yaşamımızın bir gerçeğidir ve bu negatif durumlardan sizleri kurtaracak çözümler mevcuttur.

Burdur'da oto kurtarma hizmetine aşağıda değindiğimiz hususlarda gereksinim duyabilirsiniz;

  • Otomobilinizin bankete çıkarak yürüyen mekanizmalarının bozulması
  • Kaza neticesinde yan yatmış bir arabanın kaldırılması
  • Üzeri yüklü bir biçimde devrilmiş ağır vasıta ve benzeri araçların yoldan kurtarma işlemi
  • Yangın sonrasında tahribat gören arabaların bulunduğu yerden kaldırılması
  • Otoyol gibi karayollarında viyadüğe düşmüş minibüslerin kaldırılması

Burdur ilinde yaşayacağınız her türlü oto kurtarma, oto kurtarıcı, çekici ve benzeri çözümlere ihtiyacınız var ise biz daima buradayız.

Burdur Oto Çekici

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Otocekici.com.tr'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.