Kütahya Oto Çekici

KÜTAHYA'DAKİ ÇEKİCİLER
Kütahya'daki 4 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Gökay Otomotiv
Kütahya Merkez - Kütahya
Gökay Otomotiv
Gökay Neğiş
» 2.Haftası
2
43 Kaynar Oto Kurtarma
Kütahya Merkez - Kütahya
43 Kaynar Oto Kurtarma
Hakan Kaynar
» 1.Yılı » 127 iş
0(850) 305 95 73
Kredi Kartı Geçerli
3
Kaynar Oto Kurtarma
Kütahya Merkez - Kütahya
Kaynar Oto Kurtarma
Halil Kaynar
» 2.Yılı » 188 iş
0(850) 308 89 27
Kredi Kartı Geçerli
4
Ali Can Oto Kurtarma
Gediz - Kütahya
Ali Can Oto Kurtarma
Ali Can
» 10.Ayı » 84 iş
✅ Fiyat 100₺'den itibaren
✅ Çekici 8 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 68 Yorum

Kütahya Çekici Firmaları

Kütahya çekici hizmeti trafik kazası, araç arızası, 0 kilometre araç taşıma, ikinci el araç taşıma gibi talepleriniz doğrultusunda gerekli olan ve deneyimli firmalar tarafından uygulanan hassaslık gerektiren bir meslektir. Bu nedenle Kütahya ilinde çekici hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda seçici davranmalı ve doğru işletmelerden yardım almalısınız. Bir çekici seçimi yapabilmek için web sayfamızdaki olabildiğince içerikten yararlanabilir ve seçiminizi bu doğrultuda netleştirebilirsiniz.

Kütahya'da Çekici Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Kütahya ilinde çekici araştırırken önemsenmesi gereken bazı ince noktalar bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Lütfen unutmayın ki oto çekici işlemi sırasında canınızı ve malınızı oto çekici firmalarına emanet ediyorsunuz. Bunlardan sebeple bu makalemizde Kütahya şehrinde, siz müşterilerimize en doğru hizmet veren çekicileri bulmak için neler yapılmalı bunlardan bahsedeceğiz.

Kütahya'da En Yakın Çekiciyi Nasıl Bulabilirim?

Bildiğiniz üzere Kütahya büyük bir kent ve sizlerin nerede ve ne zaman bir çekiciye ihtiyacınız olacağı çok değişken bir konu. Çekici hizmeti alacağınız bölgeye yakın mesafede doğru firma bulabilmek bazen sandığınız kadar kolay bir iş olmayabilir. Kütahya ilinde arama yaptığınız takdirde karşınıza çıkan firmaların hangi ilçede bulunduğunu bilmeniz mümkün olmayacaktır.

İnternet sitemiz üzerinden Kütahya'nın hangi noktasında bulunduğunuza bağlı olarak bir oto çekici bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Aynı zamanda “ilçe seç” ve “yakın oto çekicileri göster” butonları yardımıyla konumunuza en yakındaki oto çekici işletmelerini bulmakta artık çok kolay. Sizlerde, Kütahya ilinde en yakın çekici işletmelerini aramak için birbirinden farklı web sayfalarında araştırma yapmak zorunda olmayabilirsiniz.

Kütahya Çekici İle Kütahya Kurtarıcı Hizmetleri Arasındaki Farklar

Çekici işlemi ve kurtarıcı işlemi arasında en belirgin fark, arabanızın probleminin ne olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Kütahya şehrinde sadece akaryakıtı bitmiş bir arabanız var ise çekici işlemi siz değerli müşterilerimize yeterli olabilir. Oto çekici hizmeti veren araçların kasaları, sürgülü ayak şeklinde olan aparatlar ile araçları yüklemeye olanak tanımaktadır.

Oto kurtarıcı hizmetiyse, Kütahya şehrinin her hangi bir bölgesinde otomobiliniz kaza yaptıysa gereksinim hissedeceğiniz bir hizmettir. Trafik kazası anında aracınızın tekerlekleri yerinden kopmuş olabilir ya da aracınız tekerlekleri üstünde yürüyemeyecek şekilde olabilir, bu durumlarda Kütahya kurtarıcı işletmeleri siz müşterilerimize yardımcı olabilir. Oto kurtarıcı araçları, kazalı aracın alt tarafına yerleştirdikleri kasaları ile bir zincir düzeneği yardımıyla arabaları üzerlerine alabilirler. Uygulanan bu işlem, Kütahya oto çekici hizmetleri ile Kütahya kurtarıcı hizmetlerini birbirinden ayıran en önemli farklılıklardır.

Yani oto çekici ve kurtarıcı esasında meslek ayrımı değil, yapılan işin ismidir. Kütahya'da firmalar adlarına, kurtarıcı, çekici, oto kurtarma gibi ayrı ayrı isimler verseler de tüm bu firmalardan alacağınız genel hizmetlerin adı yol yardım hizmetleridir.

Kütahya Çekici Numaraları

Kütahya çekici numaraları incelemesi yaptığınızda bir sürü farklı web sayfası ve firmalar ile karşılaşmanız mümkün. Google üzerinde o kadar gereksiz veri bulunuyor ki, bu bilgiler Kütahya'da aramış olduğunuz doğru oto kurtarıcıyı bulmanıza mâni dahi olabilir. Çekici telefonu ararken en dikkat etmeniz gerekli hususlardan biri de bulduğunuz oto çekici firmasının hangi bölgede konumlandığıdır. Web sayfamız üstünde görüşme yapacağınız 0 850 numaralı oto çekici telefonları bulunmaktadır. İşte bu oto çekici numaraları, firmalarımızın direkt kendi cep telefonu numaralarına bağlanmaktadır. Sitemiz üzerindeki görmüş olduğunuz her 850 ile başlayan numara bir çekicimize tahsis edilmiştir. Bu numaralar vasıtasıyla firmalarımız ile 7 / 24 güvenli bir biçimde görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Kütahya'da Çekici Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Oto çekici hizmetlerine Kütahya il sınırlarında araç taşıtma hizmeti ihtiyacı olan ve ya şehirlerarası araç taşıma işlemi yapmak isteyen insanlar ihtiyaç duyarlar. Ayrıca arabaları ile uzak bir şehre seyahate çıkan ancak arabası ile Kütahya iline dönmek istemeyenler bu hizmetten yararlanabilirler.

Özellikle lüks araç sahipleri bu hizmeti şahsi nedenlerle alabilirler. Kütahya kentinden Çeşme, Bodrum, Marmaris, Didim gibi beldelere seyahate gittiklerinde otomobillerini çekici ile taşıtarak pahalı otomobillerine kilometre yaptırmamak istemeyebilirler. Gördüğünüz gibi sadece Kütahya içerisinde değil, çok farklı sebeplerle de oto çekici hizmetine gerek olabilir.

Kütahya Çekici Fiyatları

Kütahya'da çekici fiyatları hesaplanırken en önemli faktör otomobilinizin kaç kilometre nakledileceğidir. Arabanızın taşınacağı aralık, haliyle oto çekici ücretlerinde ki en önemli faktör olmaktadır. Ne yazık ki gün gün artış gösteren akaryakıt maliyetleri Kütahya çekici hizmeti fiyatlarını belirlerken büyük önem arzetmektedir.

Aynı zamanda Kütahya ilindeki işletmelerimizin oto çekici hizmeti fiyatlarını sitemiz içerisindeki profillerinden inceleyebilirsiniz. Kütahya yakın mesafe oto çekici fiyatlarını profillerine ekleyen firmalarımız sayesinde ödeyeceğiniz fiyat için fikir sahibi olabilirsiniz.

Kütahya'da En İyi Çekici Fiyatını Nasıl Alabilirim?

Kütahya'da oto çekici fiyatı ararken birbirinden çok ama çok farklı fiyat teklifleri alabilirsiniz. Sebebi aramış olduğunuz oto çekicinin Kütahya'nın hangi bölgesinde hizmet istediğinden tutunda, firmanın fiyat tarifesine kadar pek çok değişiklik göstermesidir. Hatta en ucuz fiyat her daim en kazançlı fiyat değildir. Alacağınız en ucuz ücret, başınıza hiç beklenmeyen sıkıntılar da açabilir.

Kütahya'da çekici fiyatı alırken birinci kriteriniz bu çekici işletmesinin güvenilebilir, resmi kayıtlı bir çekici olup olmadığına bakmak olmalıdır. Güven yönünden çekici firmasına bazı sorular yöneltmenizde yarar var. Bunlar firmanın vergi mükellefi olup olmadığı, araçlarının taşıma kaskosu olup olmadığı gibi sorulardır.

Kütahya'da en uygun çekici fiyatını alabilmek için çokça çekici işletmesini aramanızda en hassas konulardan biridir. Hatırlatırız ki Kütahya ilinde ne kadar çok firma ile görüşme sağlarsanız o kadar ayrı fiyat teklifi ile karşılaşabilirsiniz.

Kütahya'da Ortalama Çekici Fiyatları

Kütahya ilindeki oto çekici fiyatları arabanın yüküne, hasar durumuna, taşınacağı kilometreye, arabanın markasına göre farklılık göstermektedir. Ancak gene de bu hususta ortalama ücretleri belirleyebilmek için birtakım ölçütler bize yol gösterebilir.

Kütahya'da 2023 senesi için ortalama kısa mesafe oto çekici ücretleri 0-30 kilometre için FFF1 ₺ ile FFF2 ₺ aralığında değişmektedir. Görmüş olduğunuz bu tutarlar km aralığı artarsa değişiklik gösterebilmektedir.

Kütahya'da Neden Araca Göre Çekici Fiyatları Değişir?

Aracınıza göre ücret farklılıkları, alıcı yönünden rahatsız edici bir olay gibi görülse de bu konuda bazı gerçekçi sebepler vardır. Çekilecek olan aracın değeri bile araç çekim maliyetleri üzerinde etkilidir. Bu durumun sebebi, riziko alınarak taşınan araçlarınızın kaza ya da hasar gibi sorunlarında oto çekici işletmesinin üstleneceği maliyetler ile doğru orantılıdır.

Bilhassa otomobilinizin üstündeki yük dahi fiyatına tesir yapabilir. Vasıtanızdaki yükün neden ücretle doğrudan orantılı olacağınıda bir şekilde açıklayabiliriz. Yaklaşık olarak 1550 kiloya göre olan arabaları küçük boy çekiciler götürebilirken, bu tonajın üstündeki otomobilleri daha yüksek motorlu çekici araçları çekebilmektedir. Yüksek hacimli oto çekici araçlarının hem satın alma fiyatları, hem de işletme maliyetleri yüksek olduğundan bu da oto çekici hizmeti fiyatlarına direkt olarak yansımaktadır.

Kütahya Oto Kurtarma Hizmetleri

Kütahya Oto kurtarma hizmeti aracınız kaza yaptığında yada hasarlı şekildeki otomobilinizi kurtarmak istediğiniz zaman gereken bir hizmettir. Özetle arabanın durumuna göre değişik uygulamaları olan bir kurtarma hizmetidir.

Kütahya Oto Kurtarma İle Kütahya Çekici İşletmeleri Arasındaki Farklar

Oto kurtarma ve çekici arasındaki ayrım işlem yapılacak aracın arızalı mı yoksa kazalı mı olduğuyla ilgili bir husustur. Kütahya ilinde arabanız arıza yaptı ve tekerleği yürür durumda ise siz müşterilerimize yalnızca çekici işlemi yeterli olacaktır. Fakat otomobilinizin tekeri bir trafik kazası sonrasında dönecek pozisyonda olmayabilir, hatta kopuk dahi olabilir. İşte bu gibi durumlarda sizlere lazım olan, Kütahya şehrinde profesyonel bir oto kurtarma işletmesinden yardım almaktır.

Kütahya Oto Kurtarıcı Fiyatları

Kütahya'da oto kurtarıcı fiyatları tespit edilirken ilk öncelikli kıstas kurtarılacak aracın nerede olduğu ile kaza hasar durumunun nasıl olduğudur. Bankete çıkmış bir otomobil ile uçuruma uçmuş bir aracın kurtarma ücretleri dolasıyla farklılık gösterebilir. Çünkü iki oto kurtarıcı hizmeti arasında hem önemli süre farkı olacaktır, aynı zamanda ekipman değişiklikleri olmaktadır.

Kütahya kentinde 2023 yılı için oto kurtarıcı fiyatları konusunda yinede siz müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz. Bu durumda ortalama fiyat söyleyebilmek zor olsa dahi küçük çapta bir kurtarıcı hizmeti en kısa mesafede 500TL den başlamaktadır. Bu ücretlendirme mobil vinç gerektiren daha büyük ebatlı tır, kamyon gibi yüksek tonajlı kurtarma işlemlerinde 50.000₺ ye kadar artabilir.

Kütahya'da Oto Kurtarma Hizmetini Kimler Verebilir?

Oto kurtarıcı yani bir diğer adıyla oto kurtarıcı hizmeti, sektörde yıllarca çalışmış profesyoneller tarafından icra edilen bir işlemdir. Kütahya oto kurtarma firmaları araştırırken lütfen firmanın bu durumda kaç yıllık bir birikime sahip olduğuna dikkat ediniz. Oto kurtarıcı hizmeti tehlikeli ve bir o kadar hassas davranılması gereken bir işlemdir. Bu sebeple Kütahya'da bir oto kurtarma hizmetine gereksiniminiz var ise, internet sayfamız üzerindeki oto çekicilerin kaç senedir hizmet verdiğini profillerinden incelemeniz mümkün.

Kütahya'da Oto Kurtarma Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Kütahya merkezi aşırı araba trafiği bulunan ve hemen hemen her ilde olduğu gibi kaza riski olan kentlerimizden birisidir. Elbette gönül arzu ederki yaşamımızın hiç ama hiç bir evresinde bir otomobil kazasına ya da benzer kötü olaylarla karşılaşmayalım. Ancak kazalar yaşamımızın bir gerçeğidir ve bu olumsuz durumlardan sizi kurtarabilecek çözümler mevcuttur.

Kütahya'da kurtarıcı hizmetine aşağıdaki anlarda gerek duyabilirsiniz;

  • Otomobilinizin tretuvara vurarak tekerlek mekanizmalarının bozulması
  • Trafik kazası sonucunda yana yatan bir otomobilin kurtarılması
  • Kasası yüklü bir biçimde yatan dorse ve benzeri iş makinalarının yoldan kurtarma işlemi
  • Yangın sonrasında zarar görmüş otomobillerin olduğu yerden kaldırılması
  • Otoyol ve benzeri yollarda köprüden uçmuş arabaların kurtarılması

Kütahya kentinde yaşadığınız her türlü oto kurtarıcı, oto kurtarma, oto çekici gibi işlemlere ihtiyacınız var ise bizler her zaman buradayız.

Kütahya Oto Çekici

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Otocekici.com.tr'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.