Tunceli Oto Çekici

✅ Fiyat 100₺'den itibaren
✅ Ödeme Nakit ve KK

Tunceli Çekici Firmaları

Tunceli çekici hizmeti trafik kazası, lastik arızası, sıfır km araç taşıma, ikinci el araç taşıma gibi talepleriniz doğrultusunda gerekli olan ve deneyim sahibi firmalar tarafından yapılan hassaslık gerektiren bir meslektir. Bu sebeple Tunceli ilinde oto çekici hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda dikkatli olmalı ve en doğru firmalardan hizmet almalısınız. Bir firma tercihi yaparken de web sayfamızdaki olabildiğince çok detaydan yararlanabilir ve seçimlerinizi bu şekilde verebilirsiniz.

Tunceli'de Çekici Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Tunceli ilinde çekici ararken önemle dikkat etmeniz gereken bazı hassas ayrıntılar olduğunu belirtmek istiyoruz. Hatırlatırız ki çekici hizmeti esnasında hem canınızı hem de malınızı çekici şöförlerine teslim etmektesiniz. Bu sebeple bu yazımızda Tunceli ilinde, sizlere en doğru şekilde hizmet veren çekicileri bulmanız için neler yapmalı bunlardan bahsedeceğiz.

Tunceli'de En Yakın Çekiciyi Nasıl Bulabilirim?

Bileceğiniz gibi Tunceli kocaman bir şehir ve sizin nerede ve ne zaman bir çekiciye ihtiyaç duyacağınız önceden bilinmeyen birşeydir.. Çekici hizmeti alacağınız ilçeye yakın mesafede bir çekici bulmak sandığınız kadar basit bir iş olmayabilir. Tunceli çevresinde arama yaptığınızda sonuçlarda çıkan çekicilerin hangi ilçede olduğunu bilmeniz mümkün olmayacaktır.

Web sitemiz üzerinden Tunceli'nin hangi bölgesinde bulunduğunuza göre bir çekici bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede “ilçeni seç” ve “yakındaki oto çekicileri göster” menüleri sayesinde konumunuza en yakındaki çekici firmalarını bulmakta çok kolay. Sizlerde, Tunceli kentinde en yakın çekici firmalarını aramak için ayrı ayrı web sayfalarında araştırma yapmak zorunda değilsiniz.

Tunceli Çekici İle Tunceli Kurtarıcı Hizmetleri Arasındaki Farklar

Oto çekici hizmeti ile kurtarıcı hizmeti arasındaki en önemli şey, aracınızın sorununun ne olduğuna göre değişiklik göstermesidir. Tunceli şehrinde yalnızca arıza yapmış bir otomobiliniz var ise oto çekici hizmeti siz değerli müşterilerimize yetecektir. Oto çekici hizmeti sağlayan iş makinalarının yük taşıyan kasaları, sürmeli ayak dediğimiz mekanizmalar ile araç yüklemeye imkan tanımaktadır.

Oto kurtarıcı hizmetiyse, Tunceli şehrinin her hangi bir ilçesinde arabanız trafik kazası yaptıysa ihtiyaç duyacağınız bir hizmet şeklidir. Trafik kazası anında aracınızın tekerlekleri kopmuş ve ya otomobiliniz lastikleri üstünde gidemeyecek durumda olabilir, işte bu gibi zamanlarda Tunceli kurtarıcı firmaları siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilir. Kurtarıcı operatörleri, kaza gerçekleştiren aracın alt tarafına sürdükleri kasaları ile bir zincir düzeneği sayesinde otomobilleri üzerlerine alabilirler. İşte bu işlem, Tunceli oto çekici hizmeti ile Tunceli oto kurtarıcı hizmetlerini birbirinden ayıran en önemli farklardır.

Yani çekici ve kurtarıcı aslında bir meslek farkı değil, yapılan işlemin ismidir. Tunceli'de firmalar ünvanlarına, oto kurtarma, kurtarıcı, çekici gibi ayrı isimler koysalar da tüm bu işletmelerden almış olduğunuz genel hizmetin ismi yol yardım hizmetidir.

Tunceli Çekici Numaraları

Tunceli çekici numaraları araştırması yaptığınızda bir sürü farklı sayfa ve firmalar ile karşılaşabilirsiniz. Web üzerinde o kadar gereksiz bilgi bulunuyor ki, bu bilgiler Tunceli'de aramış olduğunuz doğru oto kurtarıcıyı bulmanıza engel bile olmaktadır. Çekici telefonu araştırırken çok dikkat etmeniz zarurî hususlardan biri de bulduğunuz oto çekici firmasının hangi ilçede konumlandığıdır. Sitemiz üstünde görüşme yapacağınız 850 numaralı oto çekici telefonları bulunmaktadır. Görmüş olduğunuz bu çekici numaraları, işletmelerimizin direkt şahsi cep telefonlarına bağlanmaktadır. Sitemiz içerisindeki her bir 850 li numara bir işletmemize aittir. Bu numaralar vasıtasıyla firmalarımız ile 7/24 güvenli bir şekilde görüşme sağlayabilirisiniz.

Tunceli'de Çekici Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Oto çekici hizmetine Tunceli ilinde oto taşıtma hizmeti ihtiyacı olan ya da başka bir ile oto taşıma işlemi yapması gereken insanlar ihtiyaç duyarlar. Bilhassa aracı ile uzak bir şehre tatile çıkan ancak aracı ile Tunceli iline geri dönmek istemeyenlerde bu hizmetimizden yararlanabilirler.

Bilhassa lüks spor araç sahipleri bu hizmeti kişisel nedenlerle kullanabilirler. Tunceli şehrinden Çeşme, Bodrum, Marmaris, Didim gibi yerlere seyahate gittiklerinde arabalarını oto çekici ile taşıtarak lüks otomobillerine kilometre yaptırmamayı düşünebilirler. Görmüş olduğunuz gibi yalnızca Tunceli sınırlarında değil, çok ama çok farklı nedenlerle de çekici hizmetlerine ihtiyaç duyulabilir.

Tunceli Çekici Fiyatları

Tunceli'de çekici fiyatları belirlenirken en belli başlı faktör arabanızın hangi mesafeler arasında nakledileceğidir. Aracınızın taşınacağı uzaklık, dolasıyla oto çekici ücretlerinde ki en büyük faktör olmaktadır. Ne yazık ki hızla artış gösteren akaryakıt ücretleri Tunceli oto çekici hizmeti fiyatlarını kararlaştırırken büyük önem arzetmektedir.

Bununla birlikte Tunceli bölgesindeki firmalarımızın çekici hizmeti fiyatlarını sitemiz üzerindeki profillerinden öğrenebilirsiniz. Tunceli yakın mesafe oto çekici ücretlerini profillerine ekleyen firmalarımız sayesinde ödeyeceğiniz fiyat üzerine fikir edinebilirsiniz.

Tunceli'de En İyi Çekici Fiyatını Nasıl Alabilirim?

Tunceli'de oto çekici fiyatı araştırırken çok farklı farklı fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bunun sebebi aramış olduğunuz oto çekicinin Tunceli'nin hangi ilçesinde hizmet istediğinden tutunda, firmanın fiyat politikasına kadar pek çok değişiklik göstermesidir. Üstelik en ucuz fiyat her koşulda en hesaplı fiyat değildir. Size belirtilen en düşük fiyat, başınıza hiç umulmadık sorunlar da açabilir.

Tunceli'de çekici fiyatı alırken birinci dikkat etmeniz gereken husus bu çekici firmasının güvenilebilir, ticari kayıtlı bir işletme mi değil mi bakmak olmalıdır. Güvenilirlik hususunda çekici işletmesine bazı sorular sormanızda yarar olabilir. Bunlar işletmenin vergi kaydı olup olmadığı, kurtarıcılarının araba taşıma kaskosu olup olmadığı şeklinde sorulardır.

Tunceli'de en uygun oto çekici fiyatlarını alabilmek için çok sayıda oto çekici işletmesini telefonla aramanızda en hassas hususlardan birisidir. Hatırlatmak isteriz ki Tunceli şehrinde ne kadar çok çekici ararsanız o kadar ayrı fiyat teklifi ile karşılaşabilirsiniz.

Tunceli'de Ortalama Çekici Fiyatları

Tunceli kentindeki çekici maliyetleri arabanın ağırlığına, durumuna, taşınacağı mesafeye, arabanın markasına ve modeline göre farklılık gösterebilir. Ama yine bu durumda yaklaşık fiyatları belirleyebilmek için birtakım kriterler bize yol göstermektedir.

Tunceli'de 2023 yılında ortalama kısa mesafe çekici fiyatları 0-30 km aralığı için FFF1 ₺ ile FFF2 ₺ aralığında değişmektedir. İşte bu tutarlar kilometre aralığı arttıkça değişiklik göstermektedir.

Tunceli'de Neden Aracınıza Göre Çekici Fiyatları Değişir?

Araca göre fiyat farklılıkları, alıcı yönünden huzursuzluk verici bir durum gibi görülse de bu konuda bazı gerçekçi sebepler vardır. Çekilecek olan arabanın fiyatı dahi araç çekim maliyetleri üstünde etkileyicidir. Bunun nedeni, risk alınarak taşınan arabalarınızın hasar ya da kaza gibi durumlarında oto çekici firmasının üstleneceği maliyetler ile doğru orantılıdır.

Ayrıca aracınızın yük durumu bile fiyata tesir yapabilir. Aracınızdaki yükün neden ücretle doğru orantılı olduğunuda bir şekilde anlatabiliriz. Oto çekici araçları taşıdıkları araç ağırlıklarına göre farklılık gösterirler. Yüksek motorlu çekici vasıtalarının hem satın alma fiyatları, hem de işletme maliyetleri büyük olduğundan bu da hizmet fiyatlarına direkt olarak yansıtılmaktadır.

Tunceli Oto Kurtarma Hizmetleri

Tunceli Oto kurtarma hizmetleri arabanız kaza gerçekleştiğinde ya da ağır hasarlı şekildeki arabanızı kurtarmak ve çekmek istediğiniz anda gereken bir hizmettir. Kısacası aracın durumuna göre değişik uygulama şekilleri olan bir kurtarma çeşitidir.

Tunceli Oto Kurtarma İle Tunceli Çekici İşletmeleri Arasındaki Farklar

Oto kurtarma ile çekici arasındaki fark hizmet sunulacak olan aracın arızalı mı yoksa kazalı mı olduğu ile ilgili bir husustur. Tunceli şehrinde arabanız arızalandı ve tekeri döner şekilde ise siz değerli müşterilerimize sadece çekici hizmeti yeterli olacaktır. Fakat aracınızın tekeri bir kaza sonrasında dönebilecek şekilde olmayabilir, hatta kopmuş bile olabilir. İşte bu durumda siz değerli müşterilerimize gereken, Tunceli şehrinde profesyonel bir oto kurtarma firmasından yardım almaktır.

Tunceli Oto Kurtarıcı Fiyatları

Tunceli'de oto kurtarıcı fiyatları hesaplanırken en öncelikli kriter kurtarma işlemi yapılacak otomobilin hangi noktada olduğu ile hasar ya da kaza durumunun nasıl olduğudur. Tretuvara çıkmış bir otomobil ile uçuruma yuvarlanmış bir arabanın oto kurtarma ücretleri haliyle farklılık gösterebilir. Lakin iki oto kurtarıcı işlemi arasında hem ciddi zaman farkı olacaktır, aynı zamanda donanım değişimleri olmaktadır.

Tunceli şehrinde 2023 senesi için oto kurtarıcı maliyetleri hususunda yine de siz müşterilerimizi bilgi sahibi yapmak isteriz. Bu hususta yaklaşık fiyat vermek zor olsa dahi en küçük çapta bir oto kurtarma hizmeti en kısa noktada 500TL den fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlandırma vinç gerektiren daha büyük ebatlı tır, otobüs gibi büyük ağırlıktaki oto kurtarma uygulamalarında 50.000₺ ye kadar artabilmektedir.

Tunceli'de Oto Kurtarma Hizmetini Kimler Verebilir?

Oto kurtarıcı yani bir öteki adıyla oto kurtarıcı hizmeti, alanında yıllarca emek vermiş profesyoneller tarafından sunulan bir işlemdir. Tunceli oto kurtarma firmaları araştırırken lütfen ama lütfen firmanın bu hususta kaç senelik bir tecrübeye haiz olduğuna dikkat etmenizde fayda bulunuyor. Kurtarıcı hizmeti tehlikeli ve bir o kadar hassasiyet gösterilmesi gereken bir işlemdir. Bu nedenle Tunceli'de bir oto kurtarıcı işlemine ihtiyacınız var ise, internet sitemiz üzerindeki işletmelerin kaç senedir hizmet verdiğini profillerinden göz atmanız mümkün.

Tunceli'de Oto Kurtarma Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Tunceli merkezi yoğun otomobil trafiği bulunan ve hemen her şehirde olduğu gibi kaza rizikosu olan bölgelerimizden birisidir. Elbette gönül isterki ömrümüzün hiç ama hiç bir evresinde bir araba kazasına ya da benzeri kötü olaylarla karşılaşmayalım. Ancak kazalarda hayatımızın bir gerçeğidir ve bu negatif durumlardan bizi kurtarabilecek çözümler vardır.

Tunceli'de oto kurtarıcı hizmetlerine aşağıda belirttiğimiz hususlarda gereksinim duyabilirsiniz;

  • Aracınızın tretuvara çarparak yürür mekanizmalarının bozulması
  • Trafik kazası neticesinde yan yatmış bir arabanın kurtarılması
  • Yük dolu bir şekilde yatmış kamyon gibi iş makinalarının trafikten kurtarma işlemi
  • Yangın sonrasında hasar görmüş arabaların bulunduğu yerden kurtarma işlemi
  • Otoban gibi karayollarında viyadüğe uçmuş jeep gibi araçların kurtarma işlemi

Tunceli kentinde yaşadığınız her çeşit oto kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarma ve benzeri hizmetlere ihtiyacınız varsa biz her zaman burada bekliyoruz.

Tunceli Oto Çekici

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Otocekici.com.tr'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.