Balıkesir Oto Çekici

BALIKESİR'DEKİ ÇEKİCİLER
Balıkesir'deki 9 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Ahmetoğlu Oto Kurtarma Yol Yardım
Karesi - Balıkesir
Ahmetoğlu Oto Kurtarma Yol Yardım
Barış Gökçedağ
» 2.Ayı
0(850) 307 65 89
Kredi Kartı Geçerli
2
Uzman Oto Kurtarma
Altıeylül - Balıkesir
Uzman Oto Kurtarma
Muhammet Ateş
» 2.Yılı » 82 iş
0(850) 308 37 62
Kredi Kartı Geçerli
3
Nar Oto Kurtarıcı
Bandırma - Balıkesir
Nar Oto Kurtarıcı
Talip Nar
» 9.Ayı » 102 iş
4
Aytuğ Oto Kurtarma
Ayvalık - Balıkesir
Aytuğ Oto Kurtarma
Turgay Aytuğ
» 2.Ayı
5
Menteş Oto Kurtarma
Burhaniye - Balıkesir
Menteş Oto Kurtarma
Fatih Menteş
» 1.Ayı
6
Baran Oto Kurtarma
Edremit - Balıkesir
Baran Oto Kurtarma
Özgür Avcı
» 11.Ayı » 143 iş
7
Ceylan Oto Kurtarma
Ayvalık - Balıkesir
Ceylan Oto Kurtarma
Ceylan Uysal
» 4.Yılı » 435 iş
8
Aktürkoğlu Oto Kurtarma
Susurluk - Balıkesir
Aktürkoğlu Oto Kurtarma
Serdar Aktürkoğlu
» 4.Yılı » 279 iş
9
Kardaş Oto Kurtarıcı
Susurluk - Balıkesir
Kardaş Oto Kurtarıcı
Sinan Kardaş
» 4.Yılı » 163 iş
✅ Fiyat 100₺'den itibaren
✅ Çekici 31 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 314 Yorum

Balıkesir Çekici Firmaları

Balıkesir çekici hizmeti trafik kazası, arıza, 0 kilometre oto taşıma, ikinci el oto taşıma gibi talepleriniz doğrultusunda gereken ve deneyimli firmalar tarafından yapılan hassas bir meslektir. Bu nedenle Balıkesir ilinde çekici hizmetine ihtiyacınız olduğunda dikkatli davranmalı ve en doğru firmalardan hizmet almalısınız. Doğru işletme tercihi yapabilmek için platformumuzdaki olabildiğince çok detaydan faydalanabilir ve kararınızı bu şekilde belirleyebilirsiniz.

Balıkesir'de Çekici Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Balıkesir kentinde çekici ararken önemle dikkat etmeniz gereken bazı ince noktalar bulunduğunu hatırlatmak istiyoruz. Unutmayınız ki oto çekici işlemi sırasında canınızı ve malınızı oto çekici sahiplerine teslim ediyorsunuz. Bunlardan sebeple bu makalemizde Balıkesir ilinde, sizlere en profesyonel şekilde hizmet veren çekicileri bulabilmek için neler yapılır bunlardan bahsedeceğiz.

Balıkesir'de En Yakın Çekiciyi Nasıl Bulabilirim?

Bildiğiniz üzere Balıkesir kocaman bir kent ve sizin nerede bir oto çekiciye ihtiyaç duyacağınız önceden bilinemeyen bir durumdur. Oto çekici hizmeti alacağınız semte yakın noktada işletme bulabilmek bazen basit bir şey olmayabilir. Balıkesir şehrinde bir google araması yaptığınız takdirde karşınıza çıkan işletmelerin hangi ilçede olduğunu bilmeniz pek mümkün olmayabilir.

Sitemiz üzerinden Balıkesir'in hangi ilçesinde bulunduğunuza bağlı olarak bir oto çekici bulmanız mümkün. Bu sayede “ilçe seç” ve “yakın çekicileri göster” menüleri sayesinde konumunuza yakındaki çekici işletmelerini bulmakta çok kolay. Sizde, Balıkesir kentinde en yakın çekici firmalarını bulmak için farklı farklı sitelerde bir google araması yapmak zorunda olmayabilirsiniz.

Balıkesir Çekici İle Balıkesir Kurtarıcı Hizmeti Arasındaki Farklar

Çekici işlemi ile kurtarıcı işlemi arasında en belirgin fark, aracınızın probleminin ne olabileceğine göre değişiklik göstermesidir. Balıkesir kentinde sadece mekanik arıza yapmış bir arabanız var sa çekici hizmeti sizlere yetecektir. Çekici hizmeti sağlayan araçların yük taşıyan kasaları, sürgülü ayak dediğimiz aparatlar ile otomobilleri yüklemeye imkan sağlamaktadır.

Kurtarıcı hizmeti ise, Balıkesir ilinin her hangi bir noktasında otomobiliniz trafik kazası yaptıysa ihtiyaç duyacağınız bir hizmet şeklidir. Küçük çaplı kaza anında otomobilinizin tekeri yerinden kopmuş olabilir ve ya otomobiliniz lastikleri üzerinde yürüyemeyecek durumda olabilir, bu gibi anlarda Balıkesir kurtarıcı işletmeleri sizlere yardımcı olacaktır. Oto kurtarıcı araçları, kaza yapmış aracın alt tarafına sürdükleri kasaları ile bir zincir bağlantısıyla sayesinde araç kasalarına alabilirler. İşte bu işlem, Balıkesir çekici hizmetleri ile Balıkesir oto kurtarıcı hizmetlerini ayıran en önemli farktır.

Şöyle ki oto çekici ve kurtarıcı esasen meslek farkı değil, uygulanan işin ismidir. Balıkesir'de firmalar ünvanlarına, oto kurtarma, kurtarıcı, çekici gibi farklı isimler koysalar da tüm bu işletmelerden alacağınız genel hizmetlerin ismi yol yardım hizmetidir.

Balıkesir Çekici Numaraları

Balıkesir çekici numaraları araştırması yaptığınızda birçok farklı web sayfası ve işletmelerle karşılaşabilirsiniz. Arama motorları üzerinde o kadar çok bilgi bulunuyor ki, bu bilgiler Balıkesir'de aramış olduğunuz en doğru oto çekiciyi bulmanıza mâni dahi olabilir. Çekici telefonu ararken en dikkat etmeniz gerekli konulardan biri de bulduğunuz oto çekici işletmesinin hangi semtte konumlandığıdır. Web sayfamız üstünde görüşme yapacağınız 0850 ile başlayan çekici telefonları bulunmaktadır. Görmüş olduğunuz bu oto çekici telefonları, işletmelerimizin doğrudan cep telefonu numaralarına yönlenmektedir. Sitemiz içerisindeki incelediğiniz her bir 0850 ile başlayan numara bir firmamıza aittir. Bu özel numaralar vasıtasıyla işletmelerimizle 7 - 24 sağlıklı bir biçimde konuşma sağlayabilirisiniz.

Balıkesir'de Oto Çekici Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Çekici hizmetlerine Balıkesir şehrinde araç taşıtma hizmeti ihtiyacı olan ve ya başka bir şehre oto taşıma işlemi yapması gereken kişiler gereksinim duyarlar. Hatta arabaları ile uzak bir şehire seyahate çıkan ancak otomobili ile Balıkesir şehrine geri dönmek istemeyenler bu hizmetten faydalanabilirler.

Ayrıca pahalı araç sahipleri bu gibi hizmetleri özel sebeplerle değerlendirebilirler. Balıkesir kentinden Marmaris, Didim, Çeşme, Bodrum gibi yerlere tatile gittiklerinde araçlarını oto çekici ile taşıtarak pahalı otomobillerine km yaptırmamak istemeyebilirler. Gördüğünüz gibi sadece Balıkesir sınırlarında değil, çok ama çok farklı sebeplerle de oto çekici hizmetlerine ihtiyaç olabilir.

Balıkesir Çekici Fiyatları

Balıkesir'de çekici fiyatları kararlaştırılırken en belli başlı faktör arabanızın hangi mesafelerde nakledileceğidir. Otomobilinizin taşınacağı uzaklıklar, haliyle oto çekici fiyatlarında ki en büyük etken olmaktadır. Ne yazık ki hızla yükselen akaryakıt maliyetleri Balıkesir oto çekici hizmeti fiyatlarını belirlerken çok büyük önem taşımaktadır.

Aynı zamanda Balıkesir kentindeki işletmelerimizin oto çekici işlemi fiyatlarını internet sitemiz üzerindeki profillerinden inceleyebilirsiniz. Balıkesir yakın mesafe oto çekici ücretlerini ekleyen firmalarımız sayesinde alacağınız hizmet için fikir sahibi olabilirsiniz.

Balıkesir'de En İyi Çekici Fiyatını Nasıl Alabilirim?

Balıkesir'de çekici fiyatı ararken birbirinden çok farklı fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bu durumun sebebi aradığınız çekicinin Balıkesir'in hangi bölgesinde olduğundan tutunda, firmanın fiyat tarifesine göre sayısız değişiklik göstermesidir. Üstelik en az fiyat her daim en ekonomik fiyat demek değildir. Size söylenen en düşük ücret, başınıza hiç umulmadık problemler de doğurabilir.

Balıkesir'de çekici fiyatı alırken birinci dikkat etmeniz gereken husus bu çekici firmasının güvenilir, ticari kayıtlı bir firma olup olmadığına bakmak olmalıdır. Güvenilirlik hususunda çekici firmasına birkaç soru sormanızda fayda olabilir. Bu sorular firmanın kayıtlı vergi mükellefi olup olmadığı, araçlarının araç taşıma kaskosu olup olmadığı şeklinde sorulardır.

Balıkesir'de en hesaplı çekici fiyatını öğrenmek için çok sayıda çekici işletmesini telefonla aramanızda en hassas konulardan birisidir. Lütfen unutmayın ki Balıkesir ilinde ne kadar fazla işletme ile görüşme sağlarsanız o kadar farklı farklı fiyat teklifi ile karşılaşabilirsiniz.

Balıkesir'de Ortalama Çekici Fiyatları

Balıkesir ilindeki oto çekici ücretleri aracın yüküne, durumuna, taşınacağı mesafeye, aracın markasına ve modeline göre farklılık gösterebilir. Ama gene de bu durumda ortalama maliyetleri belirleyebilmek için birtakım şeyler bizlere yol gösterebilir.

Balıkesir'de 2023 senesi için yaklaşık şehir içi çekici fiyatları 0-30 kilometre için FFF1 ₺ ile FFF2 ₺ arasında değişebilmektedir. Görmüş olduğunuz bu fiyatlar kilometre mesafesi arttıkça değişiklik gösterebilmektedir.

Balıkesir'de Neden Aracınıza Göre Çekici Fiyatları Değişir?

Aracınıza göre fiyat değişimleri, hizmet alacak olan tarafından rahatsızlık verici bir durum gibi karşılansa da bu hususta bazı gerçekçi sebepler vardır. Çekimi yapılacak olan aracın değeri dahi araba çekim maliyetleri üstünde etkendir. Bu durumun sebebi, riziko alınarak götürülen otomobillerinizin hasar ya da kaza gibi durumlarında oto çekici işletmesinin üstleneceği maliyetlerle doğruca orantılıdır.

Hatta aracınızın yük durumu dahi fiyata tesir yapabilir. Araçtaki yükün ne için ücretle direkt orantılı olduğunuda bir şekilde ifade edebiliriz. Ortalama olarak 1600 kg'a göre olan araçları en küçük boy oto çekiciler taşıyabilirken, bu kilogramın üzerindeki araçları daha yüksek hacimli çekici araçları çekebilmektedir. Yüksek motorlu çekici vasıtalarının hem satın alma fiyatları, hemde işlem maliyetleri büyük olduğundan bu da oto çekici hizmeti fiyatlarına direk olarak yansıtılmaktadır.

Balıkesir Oto Kurtarma Hizmetleri

Balıkesir Oto kurtarma hizmeti aracınız kaza gerçekleştiğinde ve ya pert şekildeki otomobilinizi kurtarmak ve götürmek istediğinizde gerekli olan bir işlemdir. Özetle aracın kaza durumuna bağlı olarak değişik uygulama çeşitleri olan bir kurtarma çeşitidir.

Balıkesir Oto Kurtarma İle Balıkesir Çekici Firmaları Arasındaki Farklar

Oto kurtarma ile çekici arasındaki fark işlem sağlanacak aracın kazalı mı yoksa arızalı mı olduğuyla ilgili bir durumdur. Balıkesir ilinde aracınız arıza yaptı ve tekeri yürür pozisyonda ise siz değerli müşterilerimize sadece oto çekici hizmeti yeterli olabilir. Ancak arabanızın tekerlekleri bir trafik kazası sonrası yürüyecek şekilde olmayabilir, bilhassa kopmuş dahi olmaktadır. Tamda bu durumda siz müşterilerimize lazım olan, Balıkesir şehrinde uzman bir oto kurtarma firmasından yardım almaktır.

Balıkesir Oto Kurtarıcı Fiyatları

Balıkesir'de oto kurtarıcı fiyatları tespit edilirken ilk öncelikli kriter kurtarma işlemi yapılacak aracın nerede bulunduğu ve hasar kaza pozisyonunun nasıl olduğudur. Bankete çıkmış bir otomobil ile uçurumdan düşmüş bir arabanın oto kurtarma ücretleri dolasıyla farklılık gösterebilir. Çünkü iki oto kurtarıcı hizmeti arasında hem ciddi süre farkı olacaktır, aynı zamanda ekipman değişimleri olacaktır.

Balıkesir ilinde 2023 senesi için kurtarıcı maliyetleri konusunda yeniden siz müşterilerimizi bilgi sahibi yapmak istiyoruz. Bu durumda yaklaşık fiyat vermek güç olsada küçük çapta bir oto kurtarma hizmeti en kısa noktada 500₺ den fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlar vinç gereken daha büyük çaplı tır, otobüs gibi büyük tonajlı oto kurtarıcı operasyonlarında 50.000TL ye kadar artabilir.

Balıkesir'de Oto Kurtarma Hizmetini Kimler Verebilir?

Kurtarıcı yani bir diğer ismiyle oto kurtarıcı hizmeti, alanında senelerce emek vermiş uzmanlar tarafından verilen bir hizmettir. Balıkesir oto kurtarma firmaları ararken lütfen ama lütfen işletmenin bu konuda kaç yıllık bir tecrübeye haiz olduğuna dikkat ediniz. Kurtarıcı işlemi rizikolu ve bir o kadar da hassasiyet gösterilmesi gereken bir meslektir. Bu sebeple Balıkesir'de bir oto kurtarıcı hizmetine gereksiniminiz varsa, sayfamız içerisindeki işletmelerin kaç yıldır hizmet verdiğini profillerinden göz atmanız mümkün.

Balıkesir'de Oto Kurtarma Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Balıkesir ili yoğun otomobil trafiği olan ve hemen her şehirde olduğu gibi kaza tehlikesi olan kentlerimizden birisidir. Tabiki gönül isterki yaşamımızın hiç ama hiç bir evresinde bir otomobil kazasına yada benzeri negatif olaylarla karşılaşmayalım. Fakat trafik kazalarıda yaşamımızın bir gerçeğidir ve bu negatif anlardan bizi kurtarabilecek çözümler vardır.

Balıkesir'de kurtarma hizmetlerine aşağıda değindiğimiz olaylarda gerek duyabilirsiniz;

  • Arabanızın tretuvara çarparak teker kısımlarının bozulması
  • Trafik kazası neticesinde yana devrilmiş bir otomobilin kurtarılması
  • Yüklü bir şekilde yatan tır gibi iş makinalarının yoldan kurtarma işlemi
  • Yangın sonrası tahribat gören kamyonların yerinden kurtarılması
  • Otoyol gibi yollarda viyadükten düşmüş kamyonetlerin kurtarılması

Balıkesir şehrinde yaşamış olduğunuz her çeşit oto çekici, oto kurtarma, oto kurtarıcı ve benzeri hizmetlere gereksiniminiz var ise bizler daima burada varız.

Balıkesir Oto Çekici

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Otocekici.com.tr'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.